GÜNEŞ'TEN REGAİP KANDİLİ MESAJI

AK Parti Karabük Milletvekili Niyazi Güneş, Regaip Kandili sebebiyle bir mesaj yayınladı. Güneş, yayınladığı mesajında; "

Genel 07.03.2019, 10:48 07.03.2019, 10:48
21
GÜNEŞ'TEN REGAİP KANDİLİ MESAJI
banner36
AK Parti Karabük Milletvekili Niyazi Güneş, Regaip Kandili sebebiyle bir mesaj yayınladı.

Güneş, yayınladığı mesajında;

"Değerli hemşerilerim, Müslümanlar olarak Hakk'ın rahmet, bereket ve mağfiretine olan iştiyakımızı zirve noktaya taşıyıp huzur iklimine doğru seyahat ettiğimiz müstesna zaman dilimindeyiz.

Ahlak ve erdemin, doğruluk ve dürüstlüğün, paylaşma ve dayanışmanın, hak ve hukuka riayetin, barış ve kardeşlik içinde bir arada yaşamanın, yetime, öksüze ve kimsesize kol kanat germenin, fakir ve ihtiyaç sahiplerine vermenin, acı ve kederleri paylaşmanın, düşeni kaldırmanın, kutsal değerlere saygının, insani erdemler bağlamında ulaşılabilecek en üstün değerler olduğunu hissederek, söz ve davranışlarımıza bu çerçevede yön verme kararlılığı içinde olmayı temenni ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle aziz milletimizin ve yurt dışında yaşayan vatandaş ve soydaşlarımızla birlikte bütün İslam âleminin Regaip Kandili'ni kutluyor, insanlığın ortak huzurunu tehdit eden terör ve şiddetin, savaş ve düşmanlığın yerini barış ve huzurun almasını, Yüce Allah’tan niyaz ediyorum." dedi.
Yorumlar (0)
16
hafif yağmur
banner17
banner18
banner39
banner74