GÜNEŞ 'KAPIMIZ VE GÖNLÜMÜZ HERKESE AÇIK'

AK Parti Karabük Milletvekili Aday adayı Niyazi Güneş, Karabük’te ve Safranbolu’da sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek fikir alışverişinde

Genel 12.05.2018, 12:16 12.05.2018, 12:16
12
GÜNEŞ 'KAPIMIZ VE GÖNLÜMÜZ HERKESE AÇIK'
banner36

AK Parti Karabük Milletvekili Aday adayı Niyazi Güneş, Karabük’te ve Safranbolu’da sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek fikir alışverişinde bulunuyor. Safranbolu Esnaf ve Sanatkarlar Odasını ziyaret eden Güneş, seçim süreci ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Bürokrasideki tecrübesini siyasette Karabük için kullanmaya hazır olduğunu ifade eden Güneş, "Görev verildiği takdirde taşın altına elimizi hiç çekinmeden koyacağımızı her vatandaşımızın bilmesini isterim. Karabükümüz için en güzel hizmeti nasıl verebiliriz, bu toprakların insanı daha müreffeh nasıl yaşar bunlar için çalışacağız. Şehrimize hizmet eden, etmek isteyen herkese kapımız gönlümüz açıktır. Ziyaret ettiğimiz ve edeceğimiz sivil toplum kuruluşları ve temsilcilerinin de bize katacağı önemli fikirleri ve destekleri olacağına inanıyorum. Ülke olarak, şehir olarak inşallah hep birlikte kalkınmamız devam edecek. Güçlü bir Türkiye güçlü bir Karabük önceliğimizdir." dedi.

Ziyaretlerinin bundan sonra da aynı şekilde devam edeceğini söyleyen Güneş, tüm hemşehrilerimize ulaşabilmek için gayretlerinin ve çalışmaların süreceğini ifade etti.

Yorumlar (0)
12
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74