GÜLEÇ'LER KARABÜK'TE YALNIZ MI KALDI?

Dün Gerçekleştirilen KARDEMİR A.Ş. Olağan Genel Kurulunda Şirketin 2019 Yılı Faaliyetleri ile ilg

Genel 25.08.2020, 11:27 25.08.2020, 11:27
104
GÜLEÇ'LER KARABÜK'TE YALNIZ MI KALDI?
banner36

Dün Gerçekleştirilen KARDEMİR A.Ş. Olağan Genel Kurulunda Şirketin 2019 Yılı Faaliyetleri ile ilgili oy çokluğu ile ibra edilmeyen Çağ Çelik D.Ç. Şirketi sahipleri ve Kardemir A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeleri Kamil Güleç ile H. Çağrı Güleç’in şehirde de yalnız kaldıkları görüldü.

Genel Kurula bizzat gelerek katılan, Karabük’ün çok sayıda sanayici ve tüccarının Güleç’lere mesafeli durdukları, destek vermedikleri de gözlemlendi.

Salonda Güleç’lerin yanında sadece Karabük dışından gelen ve ne iş yaptığı, kim olduğu şehirde bilinmeyen bir kişinin destek verdiği dikkatlerden kaçmadı.

Yönetim Kurulu Üyelerinin tek tek oylanarak ibra edildiği gündem maddesinde, başta Kaptan D.Ç. Gurubu olmak üzere, bölge sanayicisi ve tüccarının tamamı, Kamil Güleç ve H. Çağrı Güleç’in ibra edilmemesi yönünde oy kullandı.

Demir Çelik Sektöründe faaliyet gösteren bölge sanayicileri ve tüccarlarının genel kurul salonunda Güleç’lere uzak durmaları, salonda verdikleri aklanma çabalarına destek vermemeleri ve ibra oylamalarında ret oyu kullanmaları, Güleç’lerin Karabük’te yalnızlaşmaya başladıklarını açıkça gösterdi.

Yorumlar (0)
15
parçalı bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74