GİRİŞİMCİLİK KURSLARI MEYVESİNİ VERİYOR

Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer, SAKEM ile KOSGEB ve İŞKUR ortaklığı ile açılan girişimcilik kurslarını başarıya bit

banner73
Genel 22.12.2017, 16:01 22.12.2017, 16:01
16
GİRİŞİMCİLİK KURSLARI MEYVESİNİ VERİYOR
banner36

Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer, SAKEM ile KOSGEB ve İŞKUR ortaklığı ile açılan girişimcilik kurslarını başarıya bitiren kursiyerlerden Safiye Muslu’yu işyerinde ziyaret etti.

Safranbolu Belediyesi bünyesinde çalışmalarını sürdüren Safranbolu Kültür ve Eğitim Merkezi ( SAKEM ) kurslarında hemen her konuda bir kursların devam ettiğini kaydeden Ürkmezer, KOSGEB ve İŞKUR oraklığı ile tamamlanan kursların sonunda kursları başarı ile bitiren bazı kursiyerlerimiz kendi ticarethanelerini açıyorlar.

Bu gün Esentepe Mahallemizde kendi iş yerini açan Safiye Muslu hanımefendiyi ziyaret ettik. İşini geliştirdiğini, daha da ustalaştığını görmek bizleri ziyadesi ile mutlu etti” dedi.

Bu tür kursların istihdama da katkı sağladığının altını çizen Ürkmezer, ‘İnşallah bu tür kursların devamını getireceğiz. Talep olduğu sürece bizler vatandaşımıza cevap vermeye gayret göstereceğiz.

Bu vesile ile özellikle ev hanımlarımızın aile bütçelerine katkı sağlamalarına vesile olan başta SAKEM olmak üzere, KOSGEB ve İŞKUR Müdürlerimiz ve değerli personelimize teşekkür ediyor, işyeri açan vatandaşlarımıza hayırlı kazançlar diliyorum’ diye konuşu.

Yorumlar (0)
4
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74