GEZİCİ OFİS 100. YIL MAHALLESİNDE

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, mahallelerin sorunlarını yerinde görmek ve incelemek için makamını mahallelere taşımaya deva

Genel 04.12.2018, 17:28 04.12.2018, 17:28
16
GEZİCİ OFİS 100. YIL MAHALLESİNDE
banner36
Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, mahallelerin sorunlarını yerinde görmek ve incelemek için makamını mahallelere taşımaya devam ediyor.

Başkan Vergili’nin Karabük’ün çehresini değiştirdiğini ifade eden vatandaşlar; “Belediye Başkanımız Karabük’te çok güzel çalışmalar yaptı. Biz inanıyoruz ki gelecekte Karabük çok daha güzel olacak” diyerek duygularını dile getirdi.

Vatandaşların ayağına giderek sorunlarını kendilerinden dinlemenin en sağlıklı sorun tespiti olduğuna inandığını söyleyen Başkan Vergili; “Şeffaf Belediyecilik anlayışının bir gereği olarak Belediyenin kapılarını vatandaşlara her zaman açık bırakıyoruz. Vatandaşlarımızla her zaman bir aradayız. Sıkıntılarını dinleyip, dertlerini çözmeye çalışıyoruz. Bir yandan sorunlarına çözüm üretmeye çalışırken, diğer yandan da bizlerle paylaşmak istedikleri proje ve çalışmaları da değerlendiriyoruz” dedi.

Vatandaşlarla bir süre sohbet ettikten sonra 100. Yıl Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezinde oluşturulan Başkanlık Makamından ayrılan Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, 100. Yıl Sosyal Yaşam Merkezi kreş öğrencilerini de unutmayarak ziyaret etti. Başkan Vergili, Gezici Başkanlık Ofisi uygulaması kapsamında 5 Aralık 2018 Çarşamba günü Saat 10.00 – 12.00 arası Hürriyet Mahallesi sakinleri ile bir araya gelecektir.
Yorumlar (0)
15
az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74