GELECEĞİ YAZAN KADINLAR FİNAL SUNUMLARI GERÇEKLEŞTİ

Türkiye genelinde 18 ilde devam eden ve ilimizin de yer aldığı Geleceği Yazan Kadınlar Projesi final sunumları  Karabük Öğretmenevi'nde gerçekleşti

Genel 26.09.2017, 12:05 26.09.2017, 12:05
14
GELECEĞİ YAZAN KADINLAR FİNAL SUNUMLARI GERÇEKLEŞTİ
banner36

Türkiye genelinde 18 ilde devam eden ve ilimizin de yer aldığı Geleceği Yazan Kadınlar Projesi final sunumları  Karabük Öğretmenevi'nde gerçekleşti.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Turkcell, TOBB Kadın Girişimciler Kurulu işbirliğinde ve Karabük Ticaret ve Sanayi Odasının organizasyonunda proje sunumları illerde eş zamanlı olarak yapıldı.

Değerlendirme kurulunda Karabük Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Bilge Demir, Turkcell yetkilisi Abdullah Aslan ve Karabük TOBB Kadın Girişimciler Kurulu icra Komitesi Başkanı Nuray Alpboğa, Turkcell Eğitim Görevlileri Elif Nur İspirli ve Hasibe Zafer yer aldı.

Karabük Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencilerinden 7 grupta toplam 12 yazılımcı yaklaşık 4 ay süren çalışmaları sonucunda gerçekleştirdikleri Android tabanlı projelerini jüriye sundu.Yapılan puanlamalar sonucu birinci olan 2 grup İstanbul’da 23 Ekim’de yeniden jüri karşısına çıkacak.

Yorumlar (0)
1
parçalı az bulutlu
banner23
banner17
banner18
banner39