FETÖ OPERASYONU 4 ESKİ EMNİYETÇİ ADLİYEDE

Karabük’te FETÖ/PDY silahlı terör örgütüne yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan eski emniyet mensubu 8 kişiden 4’ü daha adliyeye se

banner73
Genel 17.07.2018, 16:03 17.07.2018, 16:03
22
FETÖ OPERASYONU 4 ESKİ EMNİYETÇİ ADLİYEDE
banner36

Karabük’te FETÖ/PDY silahlı terör örgütüne yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan eski emniyet mensubu 8 kişiden 4’ü daha adliyeye sevk edildi.

Karabük Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube ekipleri, emniyet teşkilatında görev yaptıkları süre içerisinde FETÖ/PDY’ye doğrudan veya dolaylı olarak yardımda bulunmak suretiyle işbirliği içerisinde oldukları iddiasıyla kamu görevinden uzaklaştırılan ve en son çıkarılan Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile ihraç edilen A.D, E.A, Y.Ç, C.T, Y.E.D, C.Ü. ve Y.G. isimli şüphelileri gözaltına almıştı. Eski emniyet mensubu şüphelilerden Komiser Yardımcısı C.T., Y.E.D., Y.Ç. ve Komiser E.A., dün emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilmişti. Ayrıca Terörle Mücadele Şube ekiplerinin E.V. isimli bir şüpheliyi daha gözaltına aldığı belirtildi. Emniyetteki işlemleri tamamlanan A.D., C.Ü., Y.G ve E.V. isimli şüpheliler, bugün sağlık kontrolünden geçirilerek adliyeye sevk edildi.

Yorumlar (0)
7
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39