ESNAFA TÜRK BAYRAĞI DAĞITILDI

Karabük’te Alperenler ve BBP İl Başkanlığı esnafa 500 Türk bayrağı dağıttı. Karabük BBP İl Başkanlığı ve Alperen Ocakları tarafından T

Genel 16.02.2018, 14:06 16.02.2018, 14:06
13
ESNAFA TÜRK BAYRAĞI DAĞITILDI
banner36

Karabük’te Alperenler ve BBP İl Başkanlığı esnafa 500 Türk bayrağı dağıttı.

Karabük BBP İl Başkanlığı ve Alperen Ocakları tarafından Türk Silahlı Kuvvetleri’nin düzenlediği Afrin Operasyonuna destek için Karabük’te esnafa 500 adet bayrak dağıtıldı. Karabük BBP İl Başkanı Dursun Kıraç, gün Hz. İbrahim’in ateşine su taşıyan karınca misali safını belli etme günü olduğunu ifade etti.

Kıraç, “Vatan için, din ve bayrak için, aziz milletimizin birlik ve bütünlüğü için bütün mazlum mağdur Müslüman kardeşlerimiz için TSK hain terör örgütlerine karşı topyekûn istikrarlı ve kararlı bir şekilde mücadele vermektedir. Bizlerde bu kutsal mücadelenin her daim yanında ve destekçisiyiz. Gün bir ve birlik olma günüdür. Gün Hz. İbrahim’in ateşine su taşıyan karınca misali safını belli etme günüdür. Bizde tüm şehitlerimiz, vatanımızın birlik ve bütünlüğünü için bir nebzede katkı sağlayabilmek için tüm Karabük esnafımıza Türk bayrağı hediye ediyoruz” dedi.

Yorumlar (0)
2
az bulutlu
banner23
banner17
banner18
banner39