ERDAL YİRMİBEŞ BAŞVURUSUNU YAPTI

Yenice'de uzun yıllar AK Parti içinde siyaset yapan ve Yenice'nin sevilen ismi Erdal Yirmibeş, beklenildiği gibi bu gün AK Parti'den Yenice Belediye Başka

Genel 12.11.2018, 14:08 12.11.2018, 14:08
65
ERDAL YİRMİBEŞ BAŞVURUSUNU YAPTI
banner36

Yenice'de uzun yıllar AK Parti içinde siyaset yapan ve Yenice'nin sevilen ismi Erdal Yirmibeş, beklenildiği gibi bu gün AK Parti'den Yenice Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurusunu yaptı.

Yenice İlçe Başkanı Yılmaz Kırık'ın da hazır bulunduğu başvuruda, Yirmibeş'i seven çok sayıda hemşerisi ve yakınları yalnız bırakmadı.

"Yenice Belediye Meclis Üyeliği görevini başarıyla uzun süredir yürüten Erdal Yirmibeş'in AK Parti Yenice Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurusunda, Yenice'de 4 dönem Belediye Başkanlığı yapan ve Yenice'nin ağabeyi olarak bilinen Erol Yirmibeş'te yalnız bırakmadı." 

Adaylık başvurusunda bir hayli heyecanlı görünen Yirmibeş, konuşmasında şu görüş ve düşüncelere yer verdi;

"Sayın Başkanım, Kadın Kolları Başkanım, değerli dava arkadaşlarım. Bugün burada beni yalnız bırakmadığınız için hepinize sonsuz teşekkürler ediyorum. Biraz kendimden bahsedeyim. 1974 doğumluyum, Yenice'de yaşıyorum, ticaretle uğraşıyorum ve Yenice'de yaşamaya devam edeceğim.

İki dönemdir, yaklaşık on yıldır, Belediye Meclis Üyeliği yapıyorum. Yenice Belediyesinde AK Parti iktidarının yapmış olduğu yeniliklerde diğer belediye meclis üyesi arkadaşlarımla beraber bizim imzamız bulunmaktadır. İnşallah aday olduğumuzda da bu beraberliği devam ettirip 31 Mart 2019 Yenice Belediyesi'ne AK Parti bayrağını dikeceğiz inşallah. Bundan kimsenin endişesi, kuşkusu olmasın. Ben sözü fazla uzatmak istemiyorum. Diğer aday adayı arkadaşları tebrik ediyorum, başarılar diliyorum hepsine. Allah yar ve yardımcımız olsun, teşekkür ediyorum."

Yorumlar (0)
13
parçalı az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74