EMNİYET MİNİKLERİ BİLGİLENDİRMEYE DEVAM EDİYOR

Karabük Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri Karabük Belediyesi Sosyal Yaşam Merkezi bünyesindeki kreşleri ziyaret

Genel 03.02.2020, 14:35 03.02.2020, 14:35
32
EMNİYET MİNİKLERİ BİLGİLENDİRMEYE DEVAM EDİYOR
banner36

Karabük Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri Karabük Belediyesi Sosyal Yaşam Merkezi bünyesindeki kreşleri ziyaret ederek minikleri bilgilendirmeye devam ediyor. Eğitim ve öğretim yılının ikinci döneminin başlamasıyla birlikte çalışmalara start veren ekipler, 75. Yıl Sosyal Yaşam Merkezi kreşini ziyaret etti.

Karabük Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri, belediye kreşlerindeki çocukları hem değişik konularda bilgilendiriyor, hem de onlarla değişik oyunlar oynayarak ve hediyeler vererek mutlu ediyor.

Karabük Belediye Başkan Yardımcısı Seher Berker konuyla ilgili yaptığı açıklamada; "Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri belediyemize ait kreşlerdeki yavrularımızı bilgilendirmek amacıyla değişik programlar düzenliyor, bizde kendilerine destek veriyoruz, bu günde o günlerden bir gün ve 75. Yıl Mahallemizdeki kreşimizdeyiz. Emniyet teşkilatımıza teşekkür ediyoruz" dedi.

Karabük Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri ise; "Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri olarak her zaman çocuklarımızın ve gençlerimizin yanındayız. Faaliyetlerimiz kapsamında bugün 75. Yıl Mahallesi kreşine geldik ve çocuklarımızı bilgilendirdik. Çocuklarımızla keyifli dakikalar geçiriyor ve onları bilgilendiriyoruz. Bize bu fırsatı sundukları için başkanımızın şahsında Karabük Belediyemize teşekkür ediyoruz. Eğitim-öğretim yılının ikinci döneminin başlamasıyla çalışmalarımıza yeniden başladık, faaliyetlerimiz hızlı bir şekilde devam edecek" şeklinde duygularını dile getirdi.

Yorumlar (0)
banner11
banner12
2
hafif kar yağışlı
banner17
banner18
banner39
banner74