ELİF KÖSE HIZ KESMİYOR

CHP Safranbolu Belediye Başkan Adayı Elif Köse, Karabük İl Başkanı Abdullah Çakır, Safranbolu Kadın Kolları Başkanı Handan Göçme

Genel 11.02.2019, 16:07 11.02.2019, 16:07
29
ELİF KÖSE HIZ KESMİYOR
banner36
CHP Safranbolu Belediye Başkan Adayı Elif Köse, Karabük İl Başkanı Abdullah Çakır, Safranbolu Kadın Kolları Başkanı Handan Göçmen ve partililer ile birlikte Sanayi sitesinde dua ile güne başlayarak, Safranbolu Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Doktor Bayram Aydoslu'ya ziyaret gerçekleştirdi. Ardından muayene için gelen ve servislerde yatan hastalara geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Artan nüfus oranı ile birlikte Safranbolu halkı için yetersiz kalan Safranbolu Devlet Hastanesinin eksiklerini dile getiren Köse “İlk olarak hastanenin doğumhanesi olmaması sebebiyle yıllardır Safranbolu doğumlu çocukların olmaması üzücü. Hastaneye gelen yolların dar olması hastaneye toplu ulaşım araçları ile ulaşımı imkansız kılmakta. Bu durum hasta ve yaşlı vatandaşlarımızı zora sokuyor. Son olarak mevcut otopark alanının genişletilmesinin gerekli olduğunu belirtebilirim.” şeklinde konuştu.
Yorumlar (0)
26
açık
banner17
banner18
banner39
banner74