ELİF BAŞKAN, CHP'Lİ VEKİLİN DANIŞMAN DAMADINI BAHANE EDİYOR MUŞ..!

CHP'li Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, 31 Mart Yerel Seçimlerinin ardından makamına oturunca erkek kardeşi Zafer Köse'yi Özel K

Genel 01.08.2019, 13:28 01.08.2019, 13:28
80
ELİF BAŞKAN, CHP'Lİ VEKİLİN DANIŞMAN DAMADINI BAHANE EDİYOR MUŞ..!
banner36

CHP'li Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, 31 Mart Yerel Seçimlerinin ardından makamına oturunca erkek kardeşi Zafer Köse'yi Özel Kalem Müdürü olarak göreve başlatmıştı.

Son günlerde CHP'li Belediye Başkanlarının yurt genelinde akrabalarını işe alması çok sık gündeme gelince, CHP Genel Başkanı kemal Kılıçdaroğlu, Belediye Başkanlarına yönelik bir genelge yayınlamış ve "Babamın oğlu da gelse yakın akrabalarınızı işe almayacaksınız." demişti.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu "Babamın oğlu da olsa almayacaksınız" demeden önce, Elif Başkan babasının oğlunu özel kalem müdürü yapmıştı.

CHP Genel Merkezinin aldığı karar doğrultusunda, geçtiğimiz günlerde Gazeteci İsmail Saymaz'a "Kardeşimi özel kalem müdürlüğü görevinden alacağım" açıklamasını yapan Elif Başkan'ın, şimdi ise yakın çevresine CHP Karabük Milletvekili Dr. Hüseyin Avni Aksoy'un kendine danışman yaptığı damadını bahane ettiği ifade ediliyor.

Başkan Köse'nin "Vekil damadını danışmanlıktan alsın, ben de kardeşimi alacağım" dediği iddia ediliyor.

Yorumlar (0)
16
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74