EĞİTİM DESTEĞİMİZE TEŞEKKÜR PLAKETİ

Genel Sekreter Mehmet Uzun’a kardeş okulumuz Atatürk Ortaokulu yönetiminden ve okul aile birliğinden teşekkür plaketi verildi. Vali Çeber'in talimat

banner73
Genel 14.08.2018, 14:20 14.08.2018, 14:20
18
EĞİTİM DESTEĞİMİZE TEŞEKKÜR PLAKETİ
banner36

Genel Sekreter Mehmet Uzun’a kardeş okulumuz Atatürk Ortaokulu yönetiminden ve okul aile birliğinden teşekkür plaketi verildi.

Vali Çeber'in talimatları üzerine hayata geçirilen “Kardeş Okul Projesi” kapsamında; Atatürk Ortaokulu Müdürü Gökhan Berat, Müdür Yardımcısı İrfan Koçak ile Okul Aile Birliği temsilcileri Onur Toker ve İlkay Acar tarafından Genel Sekreter Mehmet Uzun’a Özel İdare olarak eğitime verdikleri destekler adına teşekkür plaketi verildi.

Genel Sekreter Uzun, verilen teşekkür plaketinin kurum olarak kendilerini mutlu ettiğini belirterek; “ Bizlerin en büyük sermayesi genç nesillerimizdir. Hep beraber el ele verip evlatlarımızı geleceğe hazırlamaya çalışıyoruz. Burada da en büyük etken eğitim-öğretim yuvalarımız. Bizlerde Özel İdare olarak kardeş okulumuza elimizden geldiğince destek vermeye çalışıyoruz. İnşallah önümüzdeki eğitim-öğretim yılında da kendilerine gereken desteği vermek için çalışacağız. Teşekkür plaketi içinde kurumum adına hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim” diye konuştu.

Son olarak Genel Sekreter Mehmet Uzun, teşekkür plaketinin verilmesinin ardından gelen heyet ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yorumlar (0)
10
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74