DOKTOR AKSOY'DAN HASTANE ZİYARETİ

CHP Karabük Milletvekili Adayı Dr. Hüseyin Avni Aksoy Karabük Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ni ziyaret etti. Dr. Aksoy servislerde yatan

banner73
Genel 12.06.2018, 16:07 12.06.2018, 16:07
28
DOKTOR AKSOY'DAN HASTANE ZİYARETİ
banner36

CHP Karabük Milletvekili Adayı Dr. Hüseyin Avni Aksoy Karabük Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ni ziyaret etti.

Dr. Aksoy servislerde yatan hastaları tek tek ziyaret ederek şifa dileklerinde bulunmasının ardından hastanede görevli sağlık çalışanları ile bir araya gelerek sağlık çalışanlarının sorunlarını bildiği mesajını verdi. Dr. Aksoy "Sağlık camiası son yıllarda Karabük'te büyük sıkıntılar yaşıyor. Doktor sayısı yetersiz, Tıbbi görünteleme cihazlarında sorun var. Bir MR için aylar sonrasına gün veriliyor. Hastanedeki yatak sayısı azaltılarak insanlarımız Ankara'daki hastanelere mecbur bırakılıyor. En büyük sorun ise acilde yaşanıyor. Karabük'te Kamuya ait tek acil servisin burada olması nedeni ile yaşanan yoğunluk hem vatandaşı hemde sağlık çalışanları çok zor durumlarda bırakıyor. CHP iktidarında Karabük'ün sağlık sorunlarını bir sağlık çalışanı olarak ben çözeceğim. Vatandaşlarımız rahat olsun 25 Haziran'dan itibaren Karabük'ün Doktor Milletvekili Sağlık sorunlarına el atacak" dedi.

Milletvekili Adayı Dr. Hüseyin Avni Aksoy'a ziyaretleri sırasında CHP İl Başkanı Abdullah Çakır'da eşlik etti.

Yorumlar (0)
18
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74