CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN İLÇE ESKİ BAŞKANLARINA MEKTUP

AK Parti'de görev yapmış eski İl Başkanlarıyla sık sık toplantı yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu kez Eski İlçe Başkanlarına mektup gönderdi.

Genel 11.02.2020, 12:49 11.02.2020, 12:49
39
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN İLÇE ESKİ BAŞKANLARINA MEKTUP
banner36

AK Parti'de görev yapmış eski İl Başkanlarıyla sık sık toplantı yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu kez Eski İlçe Başkanlarına mektup gönderdi. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan fedakârca ve özverili çalışmalarından dolayı görev yapmış İlçe Başkanlarına teşekkür etti.

AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz eski İlçe Başkanlarına Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından gönderilen teşekkür belgesini tevdi etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan mektupta, “AK Parti'de yeni-eski diye bir kavram yok, sadece görev değişikliği var. Her AK Partili son nefesine kadar bu kutlu davanın mensubudur. Birlikte yürüyecek daha çok yolumuz var.

"Hep birlikte, milletimiz ve yeryüzündeki tüm mazlumlar için umut ışığı haline gelmiş bir davaya hizmet ediyoruz" diyen Erdoğan, "Bu dava, sizin gibi yüreğinde büyük Türkiye idealini taşıyan teşkilat mensuplarımızın omuzlarında yükseliyor ve inşallah yükselmeye de devam edecek. Üstlendiği vazifelerin öneminin bilincinde olan sizler gibi dostlarımız ile omuz omuza çalışmayı nasip ettiği için rabbime ne kadar hamd etsem azdır" ifadelerini kullandı. Erdoğan, mektupta şu mesajları verdi:

BİRLİK GÜCÜMÜZDÜR

AK Parti gücünü birlik ve beraberliğinden almaktadır. Genciyle yaşlısıyla, erkeğiyle kadınıyla herkesin elini taşın altına soktuğu bir teşkilatın mensuplarıyız. Bu süreçte kimi zaman önemli sorumluluklar üstlenmemiz, kimi zaman fedakarlıklar yapmamız gerekebiliyor.

DAHA ÇOK YOLUMUZ VAR

AK Parti'de yeni-eski diye bir kavram yoktur, sadece görev değişikliği vardır. Her AK Partili son nefesine kadar bu kutlu davanın mensubudur. Birlikte yürüyecek daha çok yolumuz, bu eşsiz vatanı ve aziz milletimizi layık olduğu yere taşıyacak daha çok vazifemiz var.

ÖZVERİ İÇİN TEŞEKKÜR

"Demokrasimizin güçlenmesi, ülkemizin kalkınması için 'Güçlü Türkiye' sevdasıyla görev yaparak göstermiş olduğumuz fedakarlık ve özveri için teşekkür ediyor, bundan sonraki çalışmalarımızda Yüce Rabbimden muvaffakiyetler diliyorum." dedi.

Yorumlar (0)
19
parçalı az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74