CUMHUR İTTİFAKI İFTARDA BULUŞTU

Cumhur İttifakı, Durali Yalçın’ın anısına Çarşamba akşamı Safranbolu’da verilen iftar yemeğinde buluştu. Programa Ak Parti Milletvekili Aday

banner73
Genel 31.05.2018, 13:52 31.05.2018, 13:52
17
CUMHUR İTTİFAKI İFTARDA BULUŞTU
banner36

Cumhur İttifakı, Durali Yalçın’ın anısına Çarşamba akşamı Safranbolu’da verilen iftar yemeğinde buluştu.

Programa Ak Parti Milletvekili Adayları Niyazi Güneş, Prof. Dr. Burhanettin Uysal, Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Adayı Çetin İpek ile birlikte Ak Parti, MHP, Büyük Birlik Partisi il ve ilçe teşkilatı katıldı. İftar yemeğinin ardından Ak Parti Milletvekili Adayı Niyazi Güneş yemek duasını yaparken, MHP Milletvekili adayı Çetin İpek birliktelik mesajı vererek, iftar yemeği için teşekkürlerini sundu.

Çetin İpek’in ardından konuşma yapan Prof. Dr. Burhanettin Uysal birlik ve beraberlik mesajı vererek, "Bu iftarın bizim için ayrı bir önemi var. Cumhur ittifakı olarak değerlendiriyoruz. 24 Haziranda  yapılacak olan seçimde birlikte ter dökeceğiz. Bugüne kadar birlikte ter döktük, bundan sonra da birlikte ter dökeceğiz. 24 Haziranda da inşallah hedeflerimize de ulaşmış olacağız. Ulaştıktan sonra da ülkemizin birliği dirliği, beraberliği ve rekabeti için birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Cumhur ittifakına başarılar diliyorum" dedi.

Yorumlar (0)
18
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74