CHP'DEN TEPKİ..!

AK Parti İl Başkanı Av. İsmail Altonöz'ün 'KARDEMİR A.Ş'ye işçi alınıyor' diye çıkan haberlerle ilgili olarak, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkan

banner73
Genel 13.06.2018, 17:42 13.06.2018, 17:42
23
CHP'DEN TEPKİ..!
banner36

AK Parti İl Başkanı Av. İsmail Altonöz'ün 'KARDEMİR A.Ş'ye işçi alınıyor' diye çıkan haberlerle ilgili olarak, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Abdullah Çakır bir basın açıklaması yaptı.

CHP İl Başkanı Çakır, açıklamasında "Karabük’te istihdam sağlama konusunda KARDEMİR'i her zaman desteledik, fakat AKP İl Başkanının seçim öncesi böyle bir açıklama yapmasını doğru bulmadık. KARDEMİR A.Ş. borsa’da işlem gören, halka açık bir şirket. Eğer işçi alımı yapılacaksa bunun Kardemir tarafından açıklanması gerekirdi. Şimdiye kadar işçi alımlarını yapmayıp, buna rağmen KARDEMİR yönetiminin yapması gereken işçi alımı açıklamasını, seçimlere 10 gün kala kendilerine siyasi olarak fayda sağlamak isteyen AKP İl Başkanı tarafından yapılmış olmasına karşı milletimizin 24 Haziran'da gerekli cevabı verecektir ve bu talihsiz açıklamayı Karabük halkımızın takdirlerine bırakıyoruz." dedi.

Yorumlar (0)
18
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74