CHP İL BAŞKANLIĞINDAN, BAĞIMSIZLARA SERT CEVAP

CHP Karabük İl Başkanı Abdullah Çakır, Kardemir Bağımsız Yönetim Kurulu Üyeleri ve eski AK Parti Milletvekiller

banner73
Genel 28.07.2020, 16:16 28.07.2020, 16:16
93
CHP İL BAŞKANLIĞINDAN, BAĞIMSIZLARA SERT CEVAP
banner36
CHP Karabük İl Başkanı Abdullah Çakır, Kardemir Bağımsız Yönetim Kurulu Üyeleri ve eski AK Parti Milletvekilleri Ömer Faruk Öz, Bülent Gedikli ve Mehmet Erdoğan'ın ortak yayınladığı basın açıklamasına sert cevap verdi.

Kardemir bağımsız üyeler dün bir basın açıklaması yapmış ve CHP Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy'un geçtiğimiz günlerde TBMM Genel Kurulunda yaptığı Kardemir ve kendi haklarındaki konuşmayla ilgili ağır cevap vermişlerdi.

CHP Karabük İl Başkanı Çakır, neden kendi Milletvekiline ve CHP zihniyetine ağır ifadeler ile eleştiri içeren bu açıklamaya cevap vermiyor eleştirisi başlamıştı. Bu eleştiriler yüksek sesle konuşulmaya başladığı saatlerde bir açıklama geldi.

CHP Karabük İl Başkanı Abdullah Çakır yaptığı yazılı açıklamasında, "Karabük halkı sizin neler yaptığınızı biliyor" diyerek ağır bir cevap verdi.

CHP İl Başkanı Çakır'ın konula ilgili yazılı açıklaması aynen şöyle;
"Kardemir A.Ş, ne SPK tarafından idari denetimi de sağlaması için Yönetim Kurulu olarak atanmış, üç eski siyasi; Temelleri Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün emriyle bizzat İsmet İnönü tarafından atılan Karabük ve bölge halkı için son derece önemli olan, CHP tarafından her dönem kollanmış, korunmuş milli kaynaklardan milli eserler ürettiği için sahiplenmiş. KARDEMİR için TBMM de konuşma yapan Vekilimiz ve partimiz hakkında hiçte hoş olmayan açıklamalar yaparak kendi durumlarını ortaya koymuşlardır.

Bu üç şahıs, “Bir milletvekilinin birilerinin şahsi hesap ve emellerine hizmet edecek şekilde kurgulanan bu kadar asılsız ve cahilane bir açıklama yapması ya tecrübesizliğinden ya da CHP zihniyetinin her zaman yaptığı iftira siyasetinden kaynaklanmaktadır.” Anlayışınızı esefle kınıyor, ret ediyor, kendilerini edep ve saygıya davet ediyoruz.

CHP Türkiye partisidir, Karabük'te Karabüklülerin düşüncelerini aktarmak bizlerin görevidir TBMM’de konuşulanları Karabük halkı 24 saat konuşmakta ve bilmektedir.

Hiçbir güç ve hak size “CHP zihniyeti” diyerek İnsanları ötekileştirme fırsatı veremez.

Unutmayın, bugün KARDEMİR imkanlarından yararlanmanız, yöneticilik yapmanızın tek nedeni, dün temelinin atılmasını sağlayan ve yine dün kapatılma kararı alındığında konuyu TBMM taşıyarak, bacaların tütmesini bugünlere kadar sağlayan, her fırsatta KARDEMİR'SİZ Karabük olmaz anlayışını tekrar eden CHP anlayışı sayesindedir.

Ve unutmayın Karabük halkı neler yaptığınızı çok iyi bilmektedir."
Yorumlar (0)
3
hafif yağmur
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74