CELAL BULUT'TAN BAŞKAN VERGİLİ'YE DESTEK

Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) Karabük Şube Başkanı Celal Bulut, Kardemir Yönetim Kurulu Başkanlığına gelmesi istenilen Mehmet Ali Şahin ile ilgi

banner73
Genel 19.08.2020, 14:05 19.08.2020, 14:05
82
CELAL BULUT'TAN BAŞKAN VERGİLİ'YE DESTEK
banner36

Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) Karabük Şube Başkanı Celal Bulut, Kardemir Yönetim Kurulu Başkanlığına gelmesi istenilen Mehmet Ali Şahin ile ilgili bir basın açıklaması yaptı.

Başkan Bulut yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

"Son 2 gündür Karabük şehri emini Sn. Rafet Vergili’nin gündeme getirdiği Kardemir’le ilgili yaklaşan genel kurul öncesi Yönetim Kurulu Başkanlığı için Sn. Mehmet Ali Şahin’in ismi gündeme gelmiştir. Karabük için Kardemir çok önemlidir. Kardemir hapşırsa Karabük nezle olur, Kardemir nezle olsa Karabük zatürre olur. Karabük gündemini uzun süredir meşgul eden büyük hissedarlar arasında ki huzursuzluk Karabük’ü tedirgin etmektedir. Kardemir yatırımlarını bitirmiş olup “Kardemir büyüyor Karabük büyüyor” sloganına uygun olarak bu huzursuzlukların bitmesi için bugüne kadar devletimize ve Karabük’ümüze büyük hizmetler yapmış olan, herkesin takdirini kazanan, siyasetçiden ziyade devlet adamı kimliğinde olan Sn. Mehmet Ali Şahin’in bir ağabey pozisyonunda yönetim kurulu başkanlığına gelmesi Karabük kamuoyunu, büyük çoğunluğu Kardemir’den emekli olan emeklilerimizi memnun eder. Bugüne kadar görev yapan yönetim kurulu üyeleri de ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmışlardır. Kardemir’in iyiliği hepimizin iyiliğidir."

Yorumlar (0)
4
hafif yağmur
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74