BÜŞRA'NIN EN BÜYÜK İSTEĞİ GERÇEK OLDU

Karabük’te, en büyük hayali gelinlik giymek olan down sendromlu 18 yaşındaki Büşra Bük, ailesinin kendisi için düzenlediği temsili düğünde gelin

banner73
Genel 24.08.2017, 15:03 24.08.2017, 15:03
23
BÜŞRA'NIN EN BÜYÜK İSTEĞİ GERÇEK OLDU
banner36

Karabük’te, en büyük hayali gelinlik giymek olan down sendromlu 18 yaşındaki Büşra Bük, ailesinin kendisi için düzenlediği temsili düğünde gelinlik giyip doyasıya eğlendi.

Aydınlıkevler Mahallesi’nde ailesi ile birlikte yaşayan down sendromlu Büşra Bük’ün en büyük hayali gelinlik giymekti. Kızlarının hayalini gerçekleştirmek isteyen Kazım ve Meryem Bük çifti Büşra için temsili düğün töreni hazırladı. Oturdukları apartmanın alt katında bulunan sığınakta yapılan düğünde Büşra Bük gelinlik giyerken  Şafak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nden arkadaşı down sendromlu 18 yaşındaki Emre Eruğurlu da damat oldu. Kına yakılırken gözyaşlarına hakim olamayan genç kız daha sonra çalınan müziklerle doyasıya eğlenerek hayalinin gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadı. Bük, düğünde damadın etrafında oynayarak testi kırdı.

Anne Meryem Bük, “Kızım gelinlik giymeyi çok istiyordu. Çok mutluyum. Allah herkese yaşatsın. Onun mutluluğu benim için her şeye değer. Onun mutluluğu için her şeyi yaparım” dedi.

Yorumlar (0)
15
az bulutlu
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74