BURHANETTİN HOCAYA SEVGİ SELİ

Halka hizmet Hakka hizmet sloganı ile sıkılmadık el, dinlenmedik dert bırakmayacağız anlayışı ile yoluna emin adımlarla devam eden AK Parti K

Genel 18.02.2019, 19:08 18.02.2019, 19:08
20
BURHANETTİN HOCAYA SEVGİ SELİ
banner36

Halka hizmet Hakka hizmet sloganı ile sıkılmadık el, dinlenmedik dert bırakmayacağız anlayışı ile yoluna emin adımlarla devam eden AK Parti Karabük Belediye Başkanı Prof. Dr. Burhanettin Uysal 100.yıl mahallesinde esnaf ve öğrencilerle buluşup Karabük’ü yaşanabilir bir şehir haline getirecek projelerini anlatıp,mahalle sakinlerinin dertlerini dinledi.

Esnaf ziyaretlerine 100 yılda devam ettiklerini belirten Prof. Dr. Burhanettin Uysal belediyecilik anlamında her mahallemiz, her hemşerimin hizmete aç olduğunu görmenin üzüntüsünü yaşadığını belirterek” Karabük’lü hemşerilerime hizmet için adanmış belediye başkanı adayı oldum. Yaklaşık 60 gündür herkesin elini sıkıyor, dertlerini ve beklentilerini dinliyorum. Üzülerek şunu gördüm ki 10 yıldır Karabük ili geri gitmiş. Şimdi bu kaybolan yılları geri alma zamanı. Bunu da halkının teveccühü ile başaracağız. Safranbolu ilçesi son 3 yılda Devletten 60 Milyon TL hibe veya kredi alırken, Karabük Belediyesi sıfır yardım almış. Burada kaybeden acaba kim, tabi ki Karabük halkı. Maalesef l 10 yıldır Karabük Belediyesi ben bilirim, ben ne dersem o olur, anlayışı ile yönetilmiş. Anlayış bu olunca da durum ortada, dert yumağı, söz verilip de yapılmayan, kağıt üzerinde çok güzel gösterilen projelerin, sadece kağıtta gösterildiği gibi kalmış, gösterildiği ile hiç alakası olmayan hizmetler olmuş. Karabük halkı maalesef şunu ifade ediyorlar” Maalesef 10 yıldır sözler veya projeler ya lafta ya da kâğıt üzerinde kaldı”.

100. yıl da Karabük’ün aşını, işini büyütmek için çalıştığım ve kurucu rektörü olduğum Karabük Üniversitesine yaptığım hizmetler için, mevcut Belediye Başkanı Rafet Vergili tarafından adımın verildiği cadde üzerindeki esnafları ziyaret ettim. Öğrencilerle ve hemşerilerimle sohbet ettim. Dert ve isteklerini dinledim. Her mahallede olduğu gibi bu mahallede de dert çok. Cenabı Allah’ın izni ile 1 Nisan tarihinden itibaren el birliği, gönül birliği ile mahallelerimizdeki dertlere çare olacağız” dedi.

Yorumlar (0)
18
açık
banner17
banner18
banner39
banner74