BURHANETTİN HOCA CEVİZKENT'TE SEVGİ SELİYLE KARŞILANDI

Gittiği her yerde büyük sevgi gösterileriyle karşılanan AK Parti Karabük Belediye Başkan adayı Prof. Dr. Burhanettin Uysal, seçim ça

Genel 25.03.2019, 19:22 25.03.2019, 19:22
19
BURHANETTİN HOCA CEVİZKENT'TE SEVGİ SELİYLE KARŞILANDI
banner36

Gittiği her yerde büyük sevgi gösterileriyle karşılanan AK Parti Karabük Belediye Başkan adayı Prof. Dr. Burhanettin Uysal, seçim çalışmaları kapsamında Kartaltepe Mahallesi Cevizkent TOKİ sitesi sakinleri ile buluştu.

Miting havasında gerçekleşen mahalle toplantısında konuşma yapan AK Parti Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, 31 Mart yerel seçimlerinden sonra 4 yıl boyunca seçim olmayacağını, Türkiye’nin reform gündemine döneceğini ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde yeni bir atılım dönemi başlatıp 2023 hedeflerine emin adımlarla yürüyeceklerini söyledi. AK Partili vekiller Belediye Başkan adayı Prof. Dr. Burhanettin Uysal için destek istedi.

AK Parti Karabük Belediye Başkan adayı Prof. Dr. Burhanettin Uysal, mahallede yaptığı konuşmada vatandaşlara gösterdiği ilgi nedeniyle teşekkür etti. Başkan adayı Uysal, “Değerli hemşehrilerim 6 gün sonra bugün bu saatlerde Belediye Başkanımız belli olmuş olacak. 4 aydır bu şehirde yapmış olduğumuz çalışmalar, üretmiş olduğumuz projeler, ellerini sıkmış olduğumuz hemşehrilerimiziden aldığımız pozitif enerji ve teveccüh şunu gösteriyor ki Karabük Burhanettin Uysal’ı Belediye Başkanı seçecek.

10 yıllık süreçte Cevizkent’e yapılmış bir faaliyeti, bir çalışmayı gösterebilir misiniz, Cevizkent’i ziyarete geldiğimizde hocam burası unutulmuş, burası gözden çıkarılmış bir yer, mevcut Belediye Başkanı bizi gözden çıkardı diyorsunuz, bende inanıyorum ki 31 mart günü sizden mevcut Belediye Başkanını gözden çıkaracaksınız onu istirahate göndereceksiniz.

Her mahalle’ye gittiğimizde hocam bize üvey evlat muamelesi yapıldı, biz unutulduk, 31 Mart günü biz bunun hesabını soracağız diyor.

Biz kapalı kutunun içerisinde bulunmuyoruz, 10 yıllık süre içerisinde çevre illerin bizden fersah fersah ileri gittiğini görüyoruz ve üzülüyoruz. Her bir Karabüklü Karabük’e çakılan çivi’den memnuniyet duyar, her çiviyi çakana da Allah razı olsun der ama mevcut Belediye Başkanı istenilen sayıda çivi çakamadı, çaktığı çivilerin tamamı da eridi.” ifadelerini kullandı.

Belediye Başkan adayı Uysal, “ Karabükümüz için duyduğumuz heyecanı hemşehrilerimizinde gözlerinde görmek bizi ziyadesiyle mutlu ediyor. Bu coşku 31 Mart akşamı yakacağımız meşalenin bir kıvılcımıdır.” diye konuştu.

Karabük Belediye Başkan adayı Uysal Cevizkent sitesi sakinlerine projelerinden ve yapacaklarından bahsederek, 31 Mart seçimlerinde kendisine destek ve oy istedi.

Başkan adayı Uysal’a mahalle ziyaretlerin de AK Parti Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, AK Parti 22. Dönem Karabük Milletvekili Ali Öğüten, partililer ve Belediye Meclis Üyesi adayları eşlik etti.

Yorumlar (0)
15
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74