BURHANETTİN HOCA ADIM ADIM GEZİYOR

Başkan Adayı Uysal Öğlebeli Sanayi Sitesi Esnafları ile Bir Araya geldi. AK Parti Karabük Belediye Başkan Prof. Dr. Burhanettin Uysal, işletmeleri te

Genel 14.02.2019, 15:42 14.02.2019, 15:42
27
BURHANETTİN HOCA ADIM ADIM GEZİYOR
banner36

Başkan Adayı Uysal Öğlebeli Sanayi Sitesi Esnafları ile Bir Araya geldi.

AK Parti Karabük Belediye Başkan Prof. Dr. Burhanettin Uysal, işletmeleri teker teker ziyaret ederek esnaflarla sohbet etti. Uysal, Esnaflara projeleri hakkında bilgiler verdi.

Gece gündüz çalışacaklarını dile getiren AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Uysal “Bizler esnaflarımızın sorunlarını, İlimizin sorunlarını çok yakından biliyoruz. Sorunları bilmemizin nedeni de sürekli olarak kendileriyle içi içe olmamızdandır. Bizler proje insanlarıyız. Sanayi sitesine yönelikte birçok projemiz olacak. Bizler göreve gelmemiz taktirde esnafımızla vatandaşlarımızla iç içe olacağız. Haftanın belli günlerini esnaf ve vatandaş ziyaretlerine ayıracağız. Belediyemizin kapısı herkese sonuna kadar açık olacak. Esnafımızın sorunlarını belediyede dinlemeyeceğiz. Esnafımızın işletmesinde vatandaşımızın evinde dinleyeceğiz.” dedi.

Uysal açıklamalarını ayrıca şöyle sürdürdü;

“Öğlebeli Sanayimizdeki esnaflarımızı ziyaret ettik ama belediye hizmetlerinin burada olmadığını, çöplerin dahi toplanmadığını, esnaflarımızın sıkıntı içerisinde olduğunu görüyoruz. İnşallah esnaflarımızın bu sıkıntısının 1 Nisan’da giderileceğini düşünüyorum. Burası belediye hizmetlerinden daha çok faydalanacak. Daha doğrusu Öğlebeli Sanayisi unutulmuş bir yer. Esnaflarımız feveran içerisinde. İnşallah belediye hizmetleriyle burası eski günlerine kavuşacak diyoruz.”

Yorumlar (0)
26
açık
banner17
banner18
banner39
banner74