BÜLENT ERSÖZ'DEN 'ADAYLIK' AÇIKLAMASI

Kongreler sürecine giren AK Parti'de İl ve İlçe Teşkilatlarında öne çıkan isimler yavaş yavaş belli olmaya başladı. Son olarak basına yansıyan

Genel 15.08.2017, 23:00 15.08.2017, 23:00
28
BÜLENT ERSÖZ'DEN 'ADAYLIK' AÇIKLAMASI
banner36

Kongreler sürecine giren AK Parti'de İl ve İlçe Teşkilatlarında öne çıkan isimler yavaş yavaş belli olmaya başladı.

Son olarak basına yansıyan bazı haberlerde il başkanlığına aday olmayacağı söylenen Bülent Ersöz yazılı açıklama yaparak konuya açıklık getirdi.

Ersöz yaptığı açıklamada, "Şahsımla ilgili olarak bazı basın yayın organlarında çıkan haberler üzerine bu açıklamayı yapmakla kendimi sorumlu hissettim." diyerek açılmamasını şöyle sürdürdü.

"Başta, birlikte yol yürümeye devam ettiğim dava arkadaşlarım ve Karabük halkının da çok iyi bildiği üzere, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın liderliğinde ki davamızda en küçük bir sapmaya uğramadan her daim yer aldım. Genel Merkezimizin ve büyüklerimizin zaman içerisinde tarafıma tebliğ ettiği tüm görevleri yerine getirdim.

Bizim partimizin kurulları ve kuralları vardır ve bu kutlu dava 16 yıldır bu şekilde ilerler. Bizim siyaset anlayışımızda da, görev istenmez, verilir. Bu vesile ile bundan sonra da şahsıma; gerek Genel Merkezimiz, gerekse de büyüklerimiz tarafından tebliğ edilecek, İl Başkanlığı da dahil olmak üzere, tüm görevlere hazır olduğumu belirtmek isterim.

Hakkım da çıkan asılsız haberlere, başta dava arkadaşlarım olmak üzere, değerli hemşehrilerimizin itibar etmemesini istirham eder, bundan önce olduğu gibi, bundan sonrada; liderimiz Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın, kutlu davamızın ve Karabük Halkının emrinde olduğumu saygılarımla kamuoyuna arz ederim."

Yorumlar (0)
11
hafif yağmur
banner17
banner18
banner39
banner74