BÜLENT BÖREKÇİLİK SAFRANBOLU'DA AÇILDI

Türkiye genelinde her geçen gün ününü daha da yayan Bülent Börekçiliğin Safranbolu şubesi açıldı. Girişimci iş insanı Emrah Yılmaz tarafın

Genel 09.04.2019, 15:45 09.04.2019, 15:45
406
BÜLENT BÖREKÇİLİK SAFRANBOLU'DA AÇILDI
banner36

Türkiye genelinde her geçen gün ününü daha da yayan Bülent Börekçiliğin Safranbolu şubesi açıldı.

Girişimci iş insanı Emrah Yılmaz tarafından Safranbolu Sadri Artunç Caddesi, 100 Dükkanlara açılan Bülent Börekçiliğin açılışını Safranbolu belediye Başkanı Elif Köse yaptı.

Bülent Börekçiliğin Safranbolu şubesini açan Emrah Yılmaz, en kısa sürede Karabük merkeze de şube açmayı hedeflediklerini belirterek “Bülent Börekçiliğin farklı tadını Safranbolu, Karabük ve bölge halkı eminim çok beğenecektir.” İfadesini kullandı.

Bülent Börekçilik   

Bülent Börekçilik, eskiden beri bilinen Adana Böreğini tekrar güncelleyerek günümüze taşıdı ve seri imalatına başlayarak İstanbul’da da şubeler açmaya başladı.

Daha İstanbul’a gelir gelmez büyük bir ilgiyle karşılanan “Meşhur Adana Böreği” sıcak yenmesi tavsiye edildiği için şubelerde börek almak için kuyruklar oluştu

Firma, yıllara dayanan bu lezzetin günümüze uyarlanmasında da tamamen organik ürünler kullanılarak, özel yapılan hamur, yine özel üretilen peynir ve organik tereyağı kullanıyor.
Yorumlar (0)
15
açık
banner17
banner18
banner39
banner74