BUHARLI FAR TEMİZLİĞİ KARABÜK'TE

Batı Karadeniz bölgesinde ilk kez Karabük’te Mobil Buharlı Oto Temizlik hizmetini başlatan Ece Temizlik’ten bir yenilik daha. Son si

Genel 14.08.2020, 17:37 14.08.2020, 17:37
113
BUHARLI FAR TEMİZLİĞİ KARABÜK'TE
banner36

Batı Karadeniz bölgesinde ilk kez Karabük’te Mobil Buharlı Oto Temizlik hizmetini başlatan Ece Temizlik’ten bir yenilik daha. Son sistem araçlar ve özel uygulama tekniği ile yıpranmış, canlılığını ve verimliliğini kaybetmiş otomobil farları, Buharlı Far Temizliği sayesinde ilk günkü görünümüne kavuşuyor.

Mobil Buharlı Oto Temizlik hizmeti ile kısa zamanda müşterilerin hijyen, kuyu suyu, kireç ve zaman problemini ortadan kaldıran Ece Temizlik, başlattığı Buharlı Far Temizliği hizmetini de mobil olarak gerçekleştirebiliyor. Konu ile ilgili açıklamada bulunan firma sahibi Koray Eryüksel; “Mobil buharlı araç temizliği deneyimlerimizde müşterilerden en çok talep aldığımız durumlardan birisi yıpranmış ve göze hoş gelmeyen otomobil farlarıydı. Bu alanda en etkili ve net sonuçlar veren buharlı far temizliği yöntemini uygulama alanlarımızın içerisine aldık. Cila vb. kalıcı olmayan ve müşteriyi yanıltan yöntemlerin aksine, Ece Temizlik olarak deformasyona göre zımparalama işlemi ve özel olarak uygulanan buhar tekniği ile farları ilk günkü görünümüne kavuşturuyoruz. Ayrıca bu hizmetimizi 2 yıl garantili olarak sunuyoruz.” ifadelerini kullandı.

Diğer tüm detaylar ve iletişim için www.ecehijyen.com telefon numarası 0 541 861 84 80


Yorumlar (0)
11
parçalı bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74