BTP GENEL BAŞKANI HAYDAR BAŞ'DAN 'HOŞGELDİN ATATÜRK'KİTABI ÇIKTI

BTP Karabük İl Başkanı Recep ÖZCAN  “Bu 10 Kasım’da yapmış olduğumuz Anıtkabir ziyaretinde daha önce hiç karşılaşmadığımız bir izdihamla

banner73
Genel 05.12.2017, 16:16 05.12.2017, 16:16
15
BTP GENEL BAŞKANI HAYDAR BAŞ'DAN 'HOŞGELDİN ATATÜRK'KİTABI ÇIKTI
banner36

BTP Karabük İl Başkanı Recep ÖZCAN  “Bu 10 Kasım’da yapmış olduğumuz Anıtkabir ziyaretinde daha önce hiç karşılaşmadığımız bir izdihamla karşılaştık. Adeta Türk Milleti Ata’sına yeniden kavuşmuştur. Bu kavuşmanın mimarı olan Prof. Dr. Haydar Baş Beye minnettarız.

Aynı gün Ankara’da Prof. Dr. Haydar Baş beyin yeni eseri “Hoş geldin Atatürk” kitabının imza töreni de vardı. Türk milletinin Ata’sına yeniden kavuştuğu, bu coşku ve heyecan dolu imza gününde “Hoşgeldin Atatürk” eseri ile milletimizin gönlünde 10 Kasım ölüm yıldönümünde Atatürk yeniden doğdu.“ dedi.

BTP İl Başkanı Recep ÖZCAN; “Atatürk ve Ehli Beyt çıkışları ile ülkemizde dengeleri değiştiren, taşları yerine oturtan Prof.Dr. Haydar Baş’ın büyük yankı uyandıran yeni kitabı ”Hoş geldin Atatürk” çıktı. Halkımızın çok büyük ilgi gösterdiği İlk ve 2. Baskısı biten “Hoşgeldin Atatürk” 3.baskına başladı” dedi.

Özcan; “Genel Başkanımız eserinde gerçek Atatürk’ü ortaya koymuştur."BTP Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar BAŞ bey imza töreninde yaptığı konuşmasında; “Bu kitapla bütün ezberler bozulacak. Atatürk hakkında bilinmeyen ve gizlenen gerçekler gün yüzüne çıkacak.

Çok uzun zamandır araştırıyorum.  Çok sağlam kaynaklardan bu eseri oluşturdum. Çok farklı bir Atatürk kitabı yazdım. Milletimizin gerçek Atatürk’ü bilmesi için, birlik ve beraberliğimizin temini için muhakkak okunması gereken bir eserdir.” diyerek yer verdiği konuşmasında, Sn Baş; “Doğmuş yaşamış bir Atatürk var.

Ama topluma anlatılan Atatürk çok farklılaştırılmış. Bizde kitabımızın ismini “Hoş geldin Atatürk”koyarak bu yaşayan Atatürk’ün topluma anlatılan Atatürk olmadığını ortaya koyduk. Atatürk yeniden doğuyor. “Hoşgeldin Atatürk”, Hayırlı uğurlu olsun” diyen Haydar Baş beyin bu eseri ile Karabük Atası ile yeniden kucaklaşacak ve Atasına yeniden kavuşacaktır, demiştir” ifadelerinde bulundu

 

Yorumlar (0)
13
açık
banner23
banner17
banner18
banner39