BAŞKAN VERGİLİ'DEN ENGELLİLER HAFTASI MESAJI

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası nedeni ile bir mesaj yayımladı. Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili yayı

Genel 10.05.2019, 11:36 10.05.2019, 11:36
13
BAŞKAN VERGİLİ'DEN ENGELLİLER HAFTASI MESAJI
banner36

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası nedeni ile bir mesaj yayımladı.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili yayınladığı mesajında; “Engelli vatandaşlarımıza farklılıklarını hissettirmeden normal hayat standardını temin etmek ancak toplumsal duyarlılıkla mümkündür. Engelliler de toplumumuzun birer ferdi birer parçasıdır. Şüphesiz engelli olmak kişinin tercihi olmayıp, her birey aslında birer engelli adayıdır. Bu düşünceden hareketle vatandaş olarak engelli vatandaşlarımızın sorunlarına gerekli hassasiyeti göstermemiz gerekmektedir. Bizlerde yol, kaldırım, park vb. çalışmalarımızda engelli arkadaşlarımızı dikkate alarak çalışmalarımızı bu yönde yapıyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle engelli vatandaşlarımıza sahip çıkmayı bir insanlık görevi olarak görüyor ve bu haftanın engelli vatandaşlarımızın sorunları konusunda hassasiyetin ve bilincin artması temennisi ile Engelliler Haftasını kutlarken; onları sevgiyle kucaklayarak ailelerine ve tüm engelli vatandaşlarımıza sağlıklı, mutlu ve yaşam sevinci dolu günler temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
24
parçalı az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74