BAŞKAN VERGİLİ ZİYARETLERİ KABUL ETMEYE DEVAM EDİYOR

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’ye hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. KARDEMİR Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Güleç, Özçelik-iş Sen

Genel 11.04.2019, 15:38 11.04.2019, 15:38
20
BAŞKAN VERGİLİ ZİYARETLERİ KABUL ETMEYE DEVAM EDİYOR
banner36

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’ye hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

KARDEMİR Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Güleç, Özçelik-iş Sendikası Başkanı Ulvi Üngören ve  Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır, Başkan Vergili’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Ziyarette konuşan KARDEMİR Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Güleç; “Aynı zamanda bir sanayici olan çok eski dostum Sayın Başkana hayırlı olsun diyor, görevinde başarılar diliyorum, KARDEMİR olarak şehrimiz için üzerimize düşenleri yapıyoruz, inşallah bundan sonra da şehrimiz yöneticileri ile el ele vererek Karabük’ümüzü çok daha ilerilere taşıyacağız” dedi.
KARDEMİR’in Karabük için olmazsa olmazı olduğuna dikkat çeken Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili ise; ”Son derece güzel çalışmalara imza atan yönetiminizi kutluyorum, KARDEMİR bir taraftan üretim kapasitesini artırıp ülkemize katma değer yaratırken, diğer taraftan da şehrimize karşı sorumluluklarını yerine getiriyor, inşallah çevre yatırımları da kısa bir sürede tamamlanacak ve Karabük daha yaşanılabilir bir kent haline gelecek” dedi.

“Konut Projesi Üzerinde Birlikte Çalışacağız”

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’ye ikinci bir ziyaret ise Özçelik-İş Sendikasından gerçekleşti. Şube Başkanı Ulvi Üngören, Şube Sekreteri Mustafa Karayel ve Teşkilat Sekreteri Kenan Yılmaz’ın gerçekleştirdiği ziyarette Başkan Vergili’nin seçimler öncesi KARDEMİR çalışanlarına yönelik açıkladığı konut projesi gündeme geldi. Projenin sendika ile birlikte yürütüleceğini belirten Başkan Vergili; “Arazinin tapularını henüz yeni devraldık. Kısa sürede gerekli çalışmaları yaparak maliyetleri çıkartacak ve en uygun şartlarda işçi arkadaşlarımızı ev sahibi yapmanın gayreti içerisinde olacağız” dedi.

Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır da, 31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde 3. kez Karabük Belediye Başkanlığına seçilen Rafet Vergili’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili ise 31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde Amasra Belediye Başkanlığına seçilen Recai Çakır’ı tebrik ederek, görevinde başarılar diledi.

Yorumlar (0)
24
orta şiddetli yağmur
banner17
banner18
banner39
banner74