BAŞKAN VERGİLİ, 'KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM EDECEĞİZ'

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili yeni yıl dolayısı ile bir mesaj yayınladı. Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili mesajında; “Her ye

Genel 31.12.2019, 12:30 31.12.2019, 12:30
10
BAŞKAN VERGİLİ, 'KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM EDECEĞİZ'
banner36

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili yeni yıl dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili mesajında; “Her yeni bir yılın başlangıcında, bir önceki yılda neler yaptığımızı, neler yapacağımızı gözden geçiririz. Çevremize yararlı olup olmadığımızı, zamanımızı iyi kullanıp kullanmadığımızı düşünürüz. Biz de sürekli kendi kendimizi denetliyor ve değerlendirmeler yapıyoruz. Onurlu görevi devir aldığımız günden bu yana Karabük halkı için gece gündüz, saat mefhumu gözetmeden çalışıyoruz” dedi.

Mega Projelerimizle 2020 Yılına da Hazırız

Başkan Vergili; 2019 yılı programında hiçbir aksaklık olmadığını, hedeflerinin hepsine hemen hemen ulaştıklarını belirterek, 2020 yılı planlamasını da yaptıklarını söyledi.

Karabüklü hemşerilerinin yeni yılını kutlayan Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili; “2019 yılı içerisinde, sizlere hizmetin en iyisini sunmak için yoğun bir çaba gösterdik. İnsanlarımızın yaşam standardını yükseltmek, karşılaştıkları sorunları ortadan kaldırmak amacıyla hizmetlerimizde katılımcı bir anlayış sergiledik. Düzenlediğimiz mahalle toplantıları ile sorunları birinci ağızdan dinleyerek ortak çözüm yolları konusunda karşılıklı fikir alış verişinde bulunduk. 2019 yılında ilimizin öncelikli ve önemli sorunlarının tespitini yaparak vatandaşların günlük hayatını kolaylaştıracak her alanda çözümler geliştirmeye çalıştık. Karabük’te önemli yatırımlara hep birlikte imza attık.

Geride bıraktığımız 10 yıllık görev süremiz içerisinde, şehrimizde altyapıdan üst yapıya kadar birçok alanda önemli çalışmalara imza attık. 2019 yılı üçüncü 5 yıllık hizmet dönemimizde projelerimizi hazırlama yılı oldu. Yeni yılda da hazırladığımız projeler doğrultusunda ilimizi her yönden daha ileriye götürmenin heyecanı ve gayreti içinde olacak, kaldığımız yerden devam edeceğiz.

2020 yılının; şehrimize, ülkemize ve insanlığa sağlık, barış, huzur ve mutluluk getirmesini dilerim” ifadelerinde bulundu.

Yorumlar (0)
8
parçalı bulutlu
banner23
banner17
banner18
banner39