BAŞKAN VERGİLİ ESNAF ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Başkan Vergili, Hürriyet Caddesindeki esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Esnafların iş yerlerini tek tek ziyaret eden Karabü

Genel 16.01.2018, 17:00 16.01.2018, 17:00
23
BAŞKAN VERGİLİ ESNAF ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR
banner36
Başkan Vergili, Hürriyet Caddesindeki esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Esnafların iş yerlerini tek tek ziyaret eden Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, esnafların şikayetlerini ve isteklerini dinleyerek not aldırdı.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, 9 yıldır devam eden Gezici Başkanlık Uygulamasından sonra şimdide esnafların ayağına giderek esnaflarla sohbet ediyor.

Esnaf ziyaretleri sırasında Başkan Vergili’ye en çok gelen talep ise Hürriyet Caddesinin araç trafiğine kapatılıp kapatılmayacağı oldu. Başkan Vergili ise; "Buna ben karar veremem. Buna bu caddedeki esnaf arkadaşlarımız karar verir" dedi.

Belediye Başkanının ziyaretinden dolayı memnun kaldıklarını söyleyen esnaflar; “İsteklerimizi ve sıkıntılarımızı ayağımıza kadar gelen başkanımıza iletiyoruz. Başkanımız bizzat bizleri ziyaret ederek sorunlarımızı dinliyor" diyerek Başkan Vergili’ye teşekkür ettiler.

Vergili yaptığı açıklamada, fırsat buldukça merkezdeki ve mahallelerimizdeki esnaf arkadaşlarımıza ziyaretlerine devam edeceğini söyledi.
Yorumlar (0)
18
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74