BAŞKAN UZUN; 'HAYAT PAYLAŞINCA GÜZEL'

Türk Kızılayı Karabük Şube Başkanı Mehmet Uzun; “Kurban ibadetinin amacına ve kuralına uygun şekilde yerine getiril

banner73
Genel 18.08.2017, 15:00 18.08.2017, 15:00
16
BAŞKAN UZUN; 'HAYAT PAYLAŞINCA GÜZEL'
banner36
Türk Kızılayı Karabük Şube Başkanı Mehmet Uzun; “Kurban ibadetinin amacına ve kuralına uygun şekilde yerine getirilebilmesine olanak sağlayan Kızılayı’n kampanyasına; siyasetten, bürokrasiden, çalışan kesimden, iş dünyasından toplumun her kesiminden destek beklemekteyiz” dedi.

Vekâlet ile kurban kesiminde ihtiyaç sahiplerinin yüzünün güleceğini ve bu vesile ile herkesten destek beklediğini ifade eden Başkan Uzun; “Vekâletle kurban kesimi kampanyamızla, kurban ibadetlerini yerine getirmek isteyen hayırsever vatandaşlarımız, ulaşamadıkları ihtiyaç sahiplerinin sofralarını niyetleri ile mutlu edecekler.  İlimizde ki hayırsever vatandaşlarımızın katkıları ile ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yüzünü güldürmeye çalışacağız. Hayat paylaşınca güzel, bizlerde birlik ve beraberlik içerisinde hep birlikte bir şeyler yapma çabası içerisinde olalım. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yardımcı olalım ”diye konuştu.

Vekâleten Kurban Kesim kampanyası için yardımda bulunacak olan vatandaşlar içinde hesap numaralarının bilgisini veren Başkan Mehmet Uzun açıklamasına şöyle devam etti; “ Hesap Numaralarımız ise şu şekilde; Ziraat Bankası Karabük Şubesi

Hesap No: 18686351

IBAN: TR 32 0004 2500 0018 6863 51

Türk Kızılayı Karabük Şubemizin İrtibat Numaraları;

(0370) 424 53 12

Cep; 0505 188 46 92”

Türk Kızılayı Karabük Şube Başkanı Uzun, son olarak “İsteyenler Karabük Kızılayı Şubemize gelerek kurban vekâletlerini ve her türlü bağışlarını makbuz karşılığında yapabilirler. Gelemeyecek olan vatandaşlarımızda irtibat telefonlarımızdan bizlere ulaşarak adreslerini ve telefonlarını bildirmeleri halinde; bizzat kendilerine ulaşarak vekâlet ve bağışlarını alabiliriz. Ben tekrar hatırlatmak isterim; Türk Kızılayı’nın “Vekâletle Kurban Kesim” kampanyasında Yurt içinde kurban kestirmek isteyen vatandaşlarımız için kurban bedeli 735 TL,  yurt dışında kurban kestirmek isteyen vatandaşlarımız için ise kurban bedeli 500 TL olarak belirlenmişti.

Bu vesile ile tüm İslam âleminin ve Karabüklü hemşerilerimizin Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutlar, aileleri ile birlikte sağlıklı ve mutlu günler geçirmelerini temenni ederim” dedi.
Yorumlar (0)
4
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74