BAŞKAN UZUN, 'GENÇ NESİLLER, SİZLER BİZİM GELECEĞİMİZSİNİZ'

Türk Kızılayı Karabük Şube Başkanı Mehmet Uzun, öğrenciler ile bir araya geldiği eğitim toplantısında “Genç nesillerimiz, sizler bi

Genel 30.10.2017, 16:01 30.10.2017, 16:01
12
BAŞKAN UZUN, 'GENÇ NESİLLER, SİZLER BİZİM GELECEĞİMİZSİNİZ'
banner36

Türk Kızılayı Karabük Şube Başkanı Mehmet Uzun, öğrenciler ile bir araya geldiği eğitim toplantısında “Genç nesillerimiz, sizler bizim geleceğimizsiniz” dedi.


Türk Kızılayı Karabük Şube Başkanı Mehmet Uzun ve şube yetkilileri 29 Ekim-4 Kasım tarihleri arasında kutlanan Kızılayı Haftası etkinlikleri kapsamında, Merkez Yaşama Sevinci Özel Eğitim İlkokulu’nda öğrenciler ile bir araya geldi.

Yaşama Sevinci Özel Eğitim İlkokulu’nda gerçekleştirilen eğitim toplantısında öğrencilere kısa bir bilgi veren Başkan Uzun, Türk Kızılayı’nın kuruluş amacından ve çalışmalarından bahsederek, “Genç nesillerimiz, sizler bizim geleceğimizin teminatısınız. Geleceğin Kızılaycıları olarak şimdiden sizlere hayatta başarılar diliyorum. Sizleri çok seviyoruz” diye konuştu.

Başkan Uzun’un konuşmasının ardından; öğrencilere eğitim kapsamında Kızılayı’n yaptığı çalışmaları konu alan “Gizemli Macera” adlı çizgi film izletildi. Ardından soru cevap şeklinde geçen eğitimin sonunda öğrencilere çeşitli hediyeler verildi.
Yorumlar (0)
1
parçalı az bulutlu
banner23
banner17
banner18
banner39