BAŞKAN TOKATLI MAZBATASINI ALDI

Karabük’ün Safranbolu MHP İlçe Başkanlığına seçilen Celal Tokatlı mazbatasını alarak göreve başladı. Hafta sonu gerçekleştirilen olağan gen

Genel 27.10.2017, 14:59 27.10.2017, 14:59
13
BAŞKAN TOKATLI MAZBATASINI ALDI
banner36

Karabük’ün Safranbolu MHP İlçe Başkanlığına seçilen Celal Tokatlı mazbatasını alarak göreve başladı.
Hafta sonu gerçekleştirilen olağan genel kurul sonrası MHP ilçe başkanı seçilen Celal Tokatlı, yönetim kurulu üyesi arkadaşları ile birlikte İlçe Seçim Kuruluna giderek mazbatasını aldı.

Başkan Tokatlı, hafta sonu gerçekleştirilen olağan kongrede kendisine destek veren vermeyen tüm dava arkadaşlarına teşekkür etti. Tokatlı, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada Genel Merkez ve Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin emrinde olduğunu sözlerine ekledi.

İlçe Başkanı Celal Tokatlı, yaptığı açıklamada “Hafta sonu gerçekleştirdiğimiz ilçe kongremizin ardından mazbatamızı alarak göreve başladık. Yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımız ile ilk toplantımızı yaparak görev dağılımımızı yapacağız. Yıllar içinde yaşanan kırgınlık ve küskünlükleri ortadan kaldırmak, tekrar kardeşlik hukukumuzu tesis etmek, birbirimizle kucaklaşmak ve birbirimize sarılmak için bu kutlu yola çıktık.

Amacımız Safranbolu’muzda eskiden olduğu gibi birlik ve beraberlik içerisinde MHP’yi tekrar birinci parti yaparak Milletvekilliği, Belediye Başkanlığı, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclis üyeliği seçimlerinde en yüksek oyu alarak 3 hilali en yükseğe taşımaktır. Bunun için gerekli olan çalışmalarımızı bugünden itibaren başladık. Ben tekrar yönetim kuruluma ve şahsıma kongremizde destek veren delegelerimize, üyelerimize MHP camiasına ve sevenlerimize teşekkür ediyorum. Bundan sonraki çalışmalarımızda da desteklerini bekliyoruz” dedi.

Yorumlar (0)
1
parçalı az bulutlu
banner23
banner17
banner18
banner39