BAŞKAN KÖSE'DEN VATANDAŞA KANDİL SİMİDİ İKRAMI

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse dolayısıyla vatandaşlara kandil simidi dağıttı. Misak-ı Milli Demo

Genel 27.02.2020, 16:52 27.02.2020, 16:52
24
BAŞKAN KÖSE'DEN VATANDAŞA KANDİL SİMİDİ İKRAMI
banner36

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse dolayısıyla vatandaşlara kandil simidi dağıttı.

Misak-ı Milli Demokrasi Meydanında vatandaşlarla bir araya gelen Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, her kandil olduğu gibi Regaip Kandilinde de kandil simidi ikramında bulunmaya devam etti.

Gelenek ve göreneklerin devam ettirilmesini memnuniyetle karşılayan vatandaşlar Başkan Köse’ye ve personeline teşekkür etti.

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse ''Bizler gelenek ve göreneklerimize sahip çıkan bir milletiz ve bunları devam ettiriyoruz.

Her kandilde olduğu gibi bu gün de Misak-ı Milli Demokrasi Meydanında vatandaşlarımızla kandilleşerek kandil simidi ikramında bulunduk.

Ben bu vesile ile bir kez daha Regaip Kandilinin Vatanımıza, Milletimize ve tüm İslam Alemine hayırlar getirmesini diliyor, Safranbolulu hemşehrilerimin Kandillerini tebrik ediyorum” dedi.

Yorumlar (0)
16
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74