BAŞKAN KÖSE'DEN ÖĞRENCİLERE TABLET YARDIMI

Safranbolu Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre Covid-19 salgın önlemleri kapsamında hayata geçirilen Uzaktan Eğitim Sistemi ile öğrenimini evden

banner73
Genel 18.09.2020, 16:39 18.09.2020, 16:39
151
BAŞKAN KÖSE'DEN ÖĞRENCİLERE TABLET YARDIMI
banner36

Safranbolu Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre Covid-19 salgın önlemleri kapsamında hayata geçirilen Uzaktan Eğitim Sistemi ile öğrenimini evden devam ettirmek durumunda olan ancak bilgisayara sahip olamadığı için derslerini takip edemeyen öğrencilere tablet yardımı yapılacak.

Eğitime verdiği maddi ve manevi katkılarıyla Safranbolu'daki öğrencileri başarıya teşvik için her zaman destek olan Safranbolu Belediyesi, şimdi de uzaktan eğitim sürecinde verilen dersleri takip edemeyen öğrencilerin başvuruları Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüzce alınarak yapılacak tespit ve işlemlerin ardından tabletler çocuklarımıza ulaştırılarak eğitim hayatına devam edebilecekler.

Konu ile ilgili açıklama yapan Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, "Bu sıkıntılı süreçte hepimiz birçok zorluk ile mücadele etmek durumda kalıyoruz. Maalesef çocuklarımız da bu süreçten ziyadesiyle etkileniyorlar. Pandemiden dolayı eğitim öğretim uzaktan yapılıyor ve maalesef maddi durumu yetersiz ailelerimizin çocukları bu imkandan faydalanamıyor. Hiçbir çocuğumuzun maddi sıkıntılarından dolayı eğitimden uzak kalmasını istemiyoruz. Eğitimde Fırsat eşitliği kampanyamız ile durum tespiti yapılan öğrencilerimizin en kısa zamanda ihtiyaçlarını karşılayacağız. Gerekli görüşmeler yapılarak İnternet erişiminde de kolaylık sağlayacağız.  

Gelecek aylarda halkımızın da desteğiyle bu kampanyamız büyüyecektir. Hiçbir çocuğumuzun maddi sıkıntılarından dolayı eğitimden uzak kalmasını istemiyorum " dedi.

Yorumlar (6)
Barış pat 4 ay önce
Merhaba ben de tablet ten yararlanmak istiyorum alma gücümüz yok babam engelli maaşı alıyor oda yetmiyor sayın buguklerimiz sizden ricam ne olur ders yaparken zorlanıyorum saygılarımla
Ayse kaya 3 ay önce
Karabuk merkezde ikamet ediyorum ikizlerimin tableti yok derslere giremiyorlar
Meltem 2 ay önce
Merhaba ben karabük te yaşıyorum tabletim bilgisayarım olmadı için eğitimime devam edemiyorum çok ihtiyacım var
Meltem 2 ay önce
Tabletim bilgi sayarım yok eba yı takip edemiyorum
Sadiye güler 3 ay önce
Safranbolu da oturuyorum 3tane okula giden çocuğum var tablete ihtiyacimiz var derslers tam katilamiyoruz
Sadiye guler 3 ay önce
Safranbolu da oturuyorum 3tane okula giden çocuğum var tablete ihtiyacimiz var
7
parçalı bulutlu
banner23
banner17
banner18
banner39