BAŞKAN KÖSE TEBRİKLERİ KABULE DEVAM EDİYOR

31 Mart yerel seçimlerinde Safranbolu Belediye Başkanlığına seçilen Elif Köse, tebrikleri kabul etmeye devam ediyor. Safranbolu Belediye Başkanı Eli

Genel 16.04.2019, 15:13 16.04.2019, 15:13
18
BAŞKAN KÖSE TEBRİKLERİ KABULE DEVAM EDİYOR
banner36

31 Mart yerel seçimlerinde Safranbolu Belediye Başkanlığına seçilen Elif Köse, tebrikleri kabul etmeye devam ediyor.

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Safranbolu Köy ve Mahalleler Derneği ve Prof. Dr. Sabri Ülgener Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Bilişim Teknolojileri 10. Sınıf öğrencilerini ağırladı.

Başkan Köse, Safranbolu Köy ve Mahalleler Derneği'nin ziyaretinde “Öncelikle şahsıma ve arkadaşlarıma gösterilen teveccühe, ilgiye ve güvene teşekkür ediyorum. Tüm Muhtarlarımızla uyum ve birlik beraberlik ruhu içerisinde çalışacağız. Muhtarlarımız bizlerin mahalle köylerdeki gözümüz, kulağımız, vatandaşlarımız ile aramızdaki bağdır. Bu nedenle her daim istişare içerisinde çalışacağız. Ben nazik ziyaretlerinden dolayı bir kez daha teşekkür ediyor, başarılı çalışmalar diliyorum” dedi.

Dernek Başkan Ragıp Tunç ise, “Sayın Başkanımız yoğun iş temposundan bizlere vakit ayırdığı için teşekkür ediyorum. Başkanımızın da belirttiği gibi birlikte güzel çalışmalara imza atacağımızı düşünüyorum. Yeniden kendilerine ve ekibine başarılar diliyorum” dedi.

Öte yandan ziyarete gelen öğrencilerle tek tek ilgilenen Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, kendisine yöneltilen soruları cevapladı.

Başkan Köse; “Güne geleceğimizin teminatı, yarınımızın doktor, hemşiresi, öğretmeni, bakanı, başbakanı olacak, enerji dolu çocuklarımızla başlamak çok güzel. Her birinde ayrı bir ışık var. Ben çocuklarımızla birlikte olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Yine İlçemizin eğitim öğretim alanında oldukça iyi bir konumda olduğu hepimizin malumu. Bu nedenle imkânlarımız doğrultusunda çocuklarımıza destek vermeye devam edeceğiz. Bu vesile ile değerli öğretmenlerimizi ve evlatlarımızı ağırlamaktan mutluluk duyduğumu belirtmek istiyorum. Her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Bilişim Teknolojileri Öğrencilerinden oluşan 12 kişilik gurup daha sonra belediyedeki çeşitli birimleri ziyaret ederek bilgi aldılar.

Yorumlar (0)
18
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74