BAŞKAN KÖSE, ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERLE İFTARDA BULUŞTU

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, geleneksel mahalle iftarları kapsamında düzenlenen programda şehit aileleri, gaziler ve dezavantajlılar ile bir a

Genel 21.05.2019, 12:02 21.05.2019, 12:02
20
BAŞKAN KÖSE, ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERLE İFTARDA BULUŞTU
banner36

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, geleneksel mahalle iftarları kapsamında düzenlenen programda şehit aileleri, gaziler ve dezavantajlılar ile bir araya geldi.

İftara yemeğine Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’nin yanı sıra, Belediye Başkan Yardımcıları Halil Bakkal, Ahmet Şahin, şehit aileleri, gaziler ve dezavantajlı vatandaşlar katıldı.

Oruçların açılması ve yapılan duanın ardından konuşan Başkan Köse İftar programına katılan herkese teşekkür etti. Safranbolulu hemşerileri ile aynı sofrada olmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Köse, “Bildiğiniz gibi ramazan ayı birlik beraberliğin, paylaşımın en yüksek seviyede olduğu özel bir ay. Böyle bir günde de sizlerle birlikte olmaktan, yemeğimizi paylaşmaktan onur duyduk. Bir kez daha sizlere ve bizimle iftarını paylaşan değerli hayırsever vatandaşlarımıza teşekkür ediyor, oruçlarımızın ve dualarımızın kabul olmasını diliyorum” dedi.

Yorumlar (0)
17
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74