BAKAN YILMAZ'DAN AYBÜKE ÖĞRETMENİN AİLESİNE ZİYARET

Karabük’te toplu açılış törenine katılan Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, 2017’de Batman’da şehit edilen müzik öğretmeni Aybüke Yalçın

Genel 03.04.2018, 18:04 03.04.2018, 18:04
20
BAKAN YILMAZ'DAN AYBÜKE ÖĞRETMENİN AİLESİNE ZİYARET
banner36

Karabük’te toplu açılış törenine katılan Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, 2017’de Batman’da şehit edilen müzik öğretmeni Aybüke Yalçın’ın ailesini ziyaret etti.

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, beraberinde AK Parti Karabük Milletvekili ve TBMM Eski Başkanı Mehmet Ali Şahin ve Karabük Valisi Kemal Çeber ile birlikte Aybüke öğretmenin Safranbolu ilçesinde bulunan evine ziyaret gerçekleştirdi.

Baba Sadık Yalçın, misafirleri evinin girişindeki yolda karşıladı. Daha sonra beraber eve geçen heyet, anne Zehra Yalçın ve dede Ömer Gümüşçü ile görüştü. Ziyaretin anısın Aybüke öğretmenin annesine Bakan Yılmaz tarafından Kur’an-ı Kerim hediye edildi. Bakan Yılmaz, aileye öğrenciler tarafından yapılan Bakara Suresi’nin 154. Ayetinin el işlemesinin yer aldığı tablo hediye etti.
Bakan ve beraberindekiler tekrar taziyelerini bildirirken ziyaret basına kapalı olarak devam etti. Bakan daha sonra Safranbolu ilçesindeki okul ziyaretlerini gerçekleştirecek.

Yorumlar (0)
0
parçalı az bulutlu
banner23
banner17
banner18
banner39