AYAR, BAŞVURUSUNU YAPTI

AK Parti Karabük eski İl Başkanlarından Ömer Ayar 2019 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti’den Karabük Belediye Başkanı aday adayı o

Genel 12.11.2018, 19:04 12.11.2018, 19:04
28
AYAR, BAŞVURUSUNU YAPTI
banner36

AK Parti Karabük eski İl Başkanlarından Ömer Ayar 2019 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti’den Karabük Belediye Başkanı aday adayı olduğunu açıklayarak resmi başvurusunu yaptı.

Kalabalık bir toplulukla AK Parti Karabük İl Başkanlığı binasına gelen eski İl Başkanı  Ömer Ayar başvuru belgelerini AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz’e teslim etti. AK Parti Karabük İl Başkanı Altınöz, genel merkezden gelen bir kararla aday adaylığı başvurusunun 16 Kasıma kadar yapılabileceğini belirtti.

Ayar : "Toplumun önünde başımız dik alnımız açık gezebilmenin onur ve gururunu yaşıyoruz" 

Başvuru öncesi konuşan eski İl Başkanı Ömer Ayar, 2002 tarihinden 2018 tarihine kadar Türkiye’de gerçekleşen değişiklikleri hep beraber yaşadıklarını, hem hizmet anlamında hem insani hak ve özgürlükler kapsamında çok ciddi mesafeler kat ettiklerini belirterek, “Bu süreç içerisinde bizlerde sorumluluk sahibi insanlar olarak payımıza düşen görevi hep ifa etmenin gayretinde olduk.

Uzunca bir süre teşkilatlarda il yöneticiliği, il başkanlığı yardımcılığı ve il başkanlığı gibi görevlerde bulunmamıza rağmen siyaset halkın gözü önünde yapılan bir icraat olması sebebiyle her şeyi ile halk tarafından irdelenen, incelenen bir süreçtir. 14 yıllık siyasi hayatımda halen toplumun önünde başımız dik alnımız açık gezebilmenin onur ve gururunu yaşıyoruz. Türkiye’de bir AK Parti iktidarı var ise hem genel hem yerelinden bütün Karabük faydalanabilsin. Bu dilek ve temenni ile AK Partinin bu hizmetlerinden Karabük’ün faydalanması ve faydalanmasından vesile olmak, Karabük’e hizmet getirebilmek, insanımıza Karabük’ün daha iyi yaşanabilir bir kent olmasını adına Belediye Başkanlığı aday adaylığımı koyuyorum” dedi.

Yorumlar (0)
15
parçalı az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74