AYAN BAŞVURUSUNU YAPTI

Yenice'nin tanınmış simalarından başarılı bürokrat Nail Ayan kalabalık bir toplulukla bu gün Yenice İlçe Başkanlığına AK Parti Yenice Belediye B

Genel 12.11.2018, 18:08 12.11.2018, 18:08
53
AYAN BAŞVURUSUNU YAPTI
banner36

Yenice'nin tanınmış simalarından başarılı bürokrat Nail Ayan kalabalık bir toplulukla bu gün Yenice İlçe Başkanlığına AK Parti Yenice Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurusunda bulundu.

Yenice İlçe Başkanı Yılmaz Kırık’a müracaat dosyasını veren Nail Ayan “Biz Yenice’ye aşığız” sloganı ile yola çıktıklarını ifade etti.

Yerel Yönetimlerde uzun yıllardır başarılı bürokratlığını sürdüren Nail Ayan yaptığı uzun konuşmasında şu görüş ve düşüncelere yer verdi;

"Çok değerli ilçe başkanım, yönetim kurulu üyelerim, kadın ve gençlik kollarımızın kıymetli üyeleri, belediye meclis üyelerimiz, il genel meclis üyelerimiz, köy ve mahalle temsilcilerimiz, saygıdeğer misafirlerimiz ve bizleri sizlerle her zaman görsel ve yazılı medyada buluşturan basın mensupları. Sizleri en kalbi duygularımla selamlıyor, hepinize hoş geldiniz diyor, heyecanlarınızdan, coşkularınızdan, ahde vefalarınızdan dolayı her birinize ayrı ayrı şükranlarımı arz ediyorum. 

Her ne kadar sizler şahsımı yani Nail Ayan'ı tanımış olsanız dahi ben en azından bir girizgah yapayım.

Ben 1966 yıında Yenicemizin Tır Köyünde doğdum. Siyasetçi bir ailenin evladı olduğumu siz benden daha iyi biliyorsunuz. Yeşil Yenicemizin başta Yeşil Camii ve Atatürk Balyası olmak üzere beş değişik yerinde görev yaptım. Daha sonra 1990 yılında Zonguldak İl Özel İdaresi'ne geçtim ve akabinde de İl Özel İdare Müdürlüğü imtihanlarını kazanarak Ardahan, Gümüşhane, Samsun gibi yerlerde İl Özel İdare Müdürlüğü ve Mahalli İdareler İl Müdürlüğü yaptım.

Bu görevlerimin yanında Samsun'da iken saygıdeğer kardeşimiz Milletvekilimiz Sayın Fatih Öztürk Bey'in milletvekili olması hasabiyle Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne geldik. Orada bir süre AK Parti Grup Danışmanlığı ve Milletvekili Danışmanlığı'nda bulundum.

31 Mart 2019 günü ülkemizde özellikle ilçemizde tarihi bir seçim yaşayacağız. Bu seçimlerde inşallah saygıdeğer halkımız tekrar 'Durmak yok yola devam' diyecek ve Yenicemizin sağlam temellere oturması için her seçimde göstermiş olduğu teveccühü bir kez daha fazlasıyla gösterecektir. Bunda inancımda tamdır.

Değerli kardeşlerim 16 yıllık AK Parti çatısı altında nasıl bir Türkiye aldık? Şu anda nasıl bir Türkiye'de yaşıyoruz? Bunların hepsi ortada. Şu 16 yıl bizim AK Parti için ispat-ı vücudumuzdur. Bu 16 yıllık süre içerisinde başka hiçbir şey aramamıza gerek yok. Bu ülkede 16 yılda yaptıklarımızın hepsi ortada. Enerjide, sanayide, eğitimde, sağlıkta neler yaptık. Bunların hepsi ortada.

Ancak bu hizmetlere rağmen gözü olup görmeyenler, kulağı olup duymayanlar var.

Değerli kardeşlerim AK Parti bu ülkenin, bu milletin partisi olmaya devam eden bir partidir ve olmaya da devam edecektir. AK Parti ruhu Fatihlerin, Yavuzların, Kanunilerin, Mendereslerin, Özalların ve Erbakanların ruhudur. Bizim hareket noktamız milletimizdir, milliliğimizdir ve beraberliğimizdir. Hep birlikte kazanmayı başaramayan milletler, hep birlikte kaybetmeye mahkumdur. Birileri geçmişte Reisim dedi ama kendi menfaatlerine halel geldiği zaman ne dava kaldı, ne reis kaldı." diyerek konuşmasını sürdürdü.

Yorumlar (0)
10
parçalı az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74