AYAĞI ALÇILI KAMYON ŞOFÖRÜNE CEZA

Karabük’ün Safranbolu ilçesinde trafik uygulaması yapan ekipler, durdurdukları kamyon sürücüsü karşısında şaşkınlık yaşadı. Bir ayağı alç

Genel 09.11.2018, 15:12 09.11.2018, 15:12
19
AYAĞI ALÇILI KAMYON ŞOFÖRÜNE CEZA
banner36

Karabük’ün Safranbolu ilçesinde trafik uygulaması yapan ekipler, durdurdukları kamyon sürücüsü karşısında şaşkınlık yaşadı. Bir ayağı alçılı olan sürücünün aynı zamanda yetersiz ehliyetli olduğunu tespit eden ekipler sürücüye toplam 2 bin 980 TL ceza kesti.

Safranbolu Cemal Caymaz Mahallesi Erfilek Caddesi üzerinde ihbar üzerine polis ekipleri hafriyat kamyonunu durdurdu. Durdurulan kamyonun sürücü Ramazan Enes K.’dan ehliyetini isteyen trafik ekipleri gördükleri manzara karşısında şaşırdı. Sağ ayağı alçılı vaziyette hafriyat kamyonunu süren adamın birde yetersiz ehliyet ile trafiğe çıktığını belirledi. Ekipler gerekli uyarıları yaptıktan sonra sürücüye yetersiz ehliyet ve alçılı ayak ile trafiğe çıkmadan dolayı bin 490 TL ve takograf cihazından dolayı da bin 490 TL olmak üzere toplam 2 bin 980 TL ceza uyguladı. Gerekli cezai işlemin ardından çağrılan başka bir sürücüye kamyon teslim edilirken, yetersiz ehliyet ve alçılı ayakla yakalanan sürücüde kamyona binere olay yerinden uzaklaştı.

Yorumlar (0)
13
parçalı bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74