AVRUPA ŞAMPİYONASINDAN REKTÖR POLAT'A ZİYARET

Avrupa Güreş Şampiyonası’nda Avrupa şampiyonu olan Karabük Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu 1. sınıf

Genel 17.01.2018, 16:03 17.01.2018, 16:03
16
AVRUPA ŞAMPİYONASINDAN REKTÖR POLAT'A ZİYARET
banner36
Avrupa Güreş Şampiyonası’nda Avrupa şampiyonu olan Karabük Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu 1. sınıf öğrencisi Osman Yıldırım, Rektör Prof. Dr. Refik Polat’ı makamında ziyaret etti.

Macaristan’da gerçekleştirilen 2017 Avrupa Güreş Şampiyonası’nda Avrupa şampiyonu olmayı başaran, yine 2017 yılında Azerbaycan’da gerçekleştirilen İslam Oyunları Şampiyonası’nda da birincilik elde eden Karabük Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu 1. sınıf öğrencisi Osman Yıldırım, Haziran’da İstanbul’da yapılacak Avrupa Şampiyonası’ndan önce KBÜ Rektörü Prof. Dr. Refik Polat’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette BESYO’dan Arş. Gör. Musa Şahin de Yıldırım’a eşlik etti.

Ziyareti sırasında Osman Yıldırım’ı tebrik eden Rektör Prof. Dr. Refik Polat, genç sporcuya başarılarının devamını diledi. Avrupa Şampiyonası öncesi kendisini ziyaret etmesinden de ayrıca mutluluk duyduğunu ifade eden Rektör Polat: “İstanbul’daki Avrupa Şampiyonası’ndan da birincilik elde edeceğine inanıyorum.” diyerek desteklerini bildirdi.

Rektör Prof. Dr. Refik Polat’a desteklerinden dolayı teşekkür eden başarılı sporcu Osman Yıldırım önümüzdeki günlerde sınavlarının bitmesiyle Avrupa Şampiyonası için kampa gireceğini bildirdi. Ayrıca Yıldırım, Rektör Polat’a üzerinde Ay Yıldız ve isminin bulunduğu eşofman üstü hediye etti.

Henüz 22 yaşında olan Avrupa Şampiyonu güreşçi Osman Yıldırım’ın aynı zamanda 1 dünya ikinciliği, 2 dünya üçüncülüğü, 1 Avrupa ikinciliği, 2 Avrupa üçüncülüğü ve 8 Türkiye şampiyonluğu bulunuyor.
Yorumlar (0)
18
parçalı bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74