ATANMIŞLARIN, SEÇİLMİŞLERİ KENARA ATTIĞI AN

Geçtiğimiz hafta Safranbolu'da bir dizi etkinlik ile kutlanan 15-22 Nisan Turizm Haftasında protokol oturuşunun "Atanmışların, seçilmişleri kenara att

Genel 22.04.2019, 11:02 22.04.2019, 11:02
27
ATANMIŞLARIN, SEÇİLMİŞLERİ KENARA ATTIĞI AN
banner36
Geçtiğimiz hafta Safranbolu'da bir dizi etkinlik ile kutlanan 15-22 Nisan Turizm Haftasında protokol oturuşunun "Atanmışların, seçilmişleri kenara attığı an" olarak nitelendirildi.

Eski çarşıda yapılan kutlamada CHP'den seçilen Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse'nin protokolün oturduğu ön sırada kenara oturtulması dikkatlerden kaçmadı.

Vali Fuat Gürel, Safranbolu Kaymakamı Fatih Ürkmezer, KBÜ Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Şahin, İl Genel Meclis Üyesi Nuri Kırımlı ile Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse'nin oturduğu protokol sırasında, Başkan Köse, Vali veya Kaymakamın yanında oturması gerekirken, en kenarda oturmasına kendi tepki göstermedi ama halkın tepkisine neden oldu.

Protokol sırasına göre o tabloda Vali ve Kaymakam'dan sonra üçüncü sırada olan Başkan Elif Köse'ye karşı önümüzdeki günlerde protokol sıralaması düzgün uygulanacak mı?
Yorumlar (0)
20
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74