ASKER ABİLERİNE ÇORAP GÖNDERDİLER

Karabük’te Anaokulu öğrencileri, Türk Silahlı Kuvvetlerinin terör örgütlerine karşı Suriye'nin Afrin bölgesinde yürüttüğü Zeytin Dalı Harekat

Genel 06.03.2018, 22:01 06.03.2018, 22:01
13
ASKER ABİLERİNE ÇORAP GÖNDERDİLER
banner36

Karabük’te Anaokulu öğrencileri, Türk Silahlı Kuvvetlerinin terör örgütlerine karşı Suriye'nin Afrin bölgesinde yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı'nda görev alan askerlere çorap gönderdi.

Merkeze bağlı 100. Yıl Anaokulu'nun minik öğrencileri, harçlıklarını birleştirerek, öğretmen ve velilerin de destekleriyle aldıkları çorapları hediye paketlerine yerleştirerek, yazdıkları mektup ve boyadıkları asker resimlerini harekata katılan askerlere ulaştırılmak üzere kargoya verdi. Programda konuşan Karabük Vali Yardımcısı Abdülhalim Can, öğrencilere bu anlamlı desteklerinden dolayı teşekkür ederek, "Hazırlamış olduğunuz bu çorap ve mektuplar, Afrin’de düşmana karşı mücadele eden askerlerimize moral olsun, dua olsun diye gönderiyorsunuz. Sizlere teşekkür ediyoruz" dedi.

Anaokulu'nda düzenlenen etkinliğe Karabük Vali Yardımcısı Abdülhalim Can, Milli Eğitim Müdürü Ali Köse, KYK İl Müdürü Kadir Öztürk, Valilik Özel Kalem Müdürü Mustafa Cücü, Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Bilal Yatmaz, Anaokulu Müdiresi Aişe Yatmaz ile öğrenciler katıldı.

Yorumlar (0)
6
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39