ARTIK USTA ARAMAYA SON..!

Evinizin temizliğinden, su, elektrik ve diğer tamirinden tutun da, tadilat, sıhhi tesisat işleri, elektrik tesisat işleri, kombi-petek temizlik ile bakım

banner73
Genel 09.11.2019, 14:37 09.11.2019, 14:37
21
ARTIK USTA ARAMAYA SON..!
banner36

Evinizin temizliğinden, su, elektrik ve diğer tamirinden tutun da, tadilat, sıhhi tesisat işleri, elektrik tesisat işleri, kombi-petek temizlik ile bakım işleri, boya-badana ve tv-uydu kurulumuna kadar aklınıza ne geliyorsa usta arayışınıza artık daha kolay bir hizmet geldi.

Yeni kurulan www.safranboluustamburada.com internet sitesine girerek tamirat ve tadilatlarda ihtiyaç duyduğunuz usta ve ara elemanları anında bulabileceksiniz.

Safranbolu'da kendi mesleğinde hizmet veren Mimar Ahmet Kürşad Köse tarafından kurulan "Safranbolu Ustam Burada" internet sitesinde hayatınız daha da kolaylaşıyor.

Genç Mimar Ahmet Kürşad Köse "Evinizde veya iş yerinizde bir elektrik priziniz arızalansa işin ustasını arıyorsunuz ve gelen kişi de acaba işin ustası mı, değil mi bilemiyorsunuz. Kurduğumuz internet sitesi aracılığı ile oluşturduğumuz organizasyonda, alanında belgeli ustaları bulunduruyoruz. Vatandaş, çağırdığı ustayı alanında uzman mı, değil mi diye şüphesi artık olmayacak." diye konuştu.

HAYATINIZI ARTIK KOLAYLAŞTIRIN...


www.safranboluustamburada.comHEMEN TEKLİF AL


0530 586 06 78


 
Yorumlar (0)
11
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74