ANDREİ ŞAGUNA ÜNİVERSİTESİN'DEN REKTÖR POLAT'A ZİYARET

Romanya’da bulunan Andrei Şaguna Üniversitesi’nin Mütevelli Heyeti Başkanı Prof. Dr. Aurel Papari ve Rektör Yardımcı

Genel 19.12.2017, 11:28 19.12.2017, 11:28
11
ANDREİ ŞAGUNA ÜNİVERSİTESİN'DEN REKTÖR POLAT'A ZİYARET
banner36
Romanya’da bulunan Andrei Şaguna Üniversitesi’nin Mütevelli Heyeti Başkanı Prof. Dr. Aurel Papari ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Andra Seceleanu, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat’ı makamında ziyaret etti.

Prof. Papari, ziyarette yaptığı açıklamada misafirperverliklerinden dolayı Rektör Prof. Dr. Refik Polat’a teşekkür ederek, Karabük Üniversitesi ile Andrei Şaguna Üniversitesi arasındaki ilişkileri geliştirmek istediklerini ifade etti.

Rektör Prof. Dr. Refik Polat ise kendisini ve Karabük Üniversitesi’ni ziyaretlerinden dolayı Prof. Papari ve Prof. Seceleanu’ya teşekkür ederek, iki üniversitenin ikili iş birliğini geliştirmek adına hem fikir olduklarını ve bu konuda çalışma yaparak kısa zamanda sonuca ulaşmak istediklerini söyledi.

Ziyaret sırasında Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ali Güneş, Prof. Dr. Mustafa Yaşar, Prof. Dr. İbrahim Kürtül ile Uluslararası İlişkiler Koordinatörü Öğr. Gör. Oya Çepni Önalan da hazır bulundu.

Karşılıklı hediye takdiminin ardından konuklar, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Yaşar eşliğinde Ay Yıldızlı Stadyumu, Kütüphaneyi, Demir Çelik Enstitüsü’nü ve bazı fakülteleri ziyaret etti.
Yorumlar (0)
14
parçalı az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74