AMATÖR SPOR KULÜPLERİNE MALZEME YARDIMI YAPILDI

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Genel Müdürlüğü ile Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu tarafından her y

banner73
Genel 16.10.2017, 11:09 16.10.2017, 11:09
18
AMATÖR SPOR KULÜPLERİNE MALZEME YARDIMI YAPILDI
banner36

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Genel Müdürlüğü ile Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu tarafından her yıl ortaklaşa planlanan, Amatör Spor Haftası etkinlikleri devam ediyor.


Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında bugün Merkez Spor Salonunda, Amatör Spor Kulüplerine malzeme dağıtımı ve Voleybol takımları ödül töreni gerçekleştirildi.


Törene; Karabük Vali Yardımcısı Barboros Baran, Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyon Başkanı İhsan Çelik, Karabük Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Çetin, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Köse ve çok sayıda sporcu katıldı.

Amatör Spor Kulüplerine malzeme dağıtımı ve Voleybol takımları ödül töreninde kısa bir konuşma yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Çetin; Gençlik Spor Bakanlığımız amatör spor kulüplerine malzeme yardımı yaptığı için teşekkür ediyoruz.

Amatör spora herkesin destek vermesini düzenlenen müsabakalarda çok sayıda spor severi aramızda görmek istiyoruz diyerek amatör spor kulüplerimize başarılar diledi.

Program, ödül töreni ve malzeme dağıtımının ardından sona erdi.

Yorumlar (0)
12
açık
banner23
banner17
banner18
banner39