ALTINÖZ'DEN YENİ YIL MESAJI

AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Altınöz, mesajında, “Acı ve

Genel 31.12.2018, 10:51 31.12.2018, 10:51
24
ALTINÖZ'DEN YENİ YIL MESAJI
banner36
AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Altınöz, mesajında, “Acı ve tatlı günleriyle birlikte bir yılı daha geride bıraktık. Umut ve beklentilerle dolu yeni bir yıla daha birlikte girmenin sevinci içerisindeyiz. Her yeni yıl, yeni ve büyük Türkiye’nin inşasında bir tuğla daha koymamıza vesile olacaktır. Zira sorunların aşılması, huzur ve güven dolu müreffeh bir Türkiye’de yaşama arzusunu birlikte paylaşan tüm Karabük’lü kardeşlerimle beraber, geçmişin muhasebesini yaparak, yeni projeler ve değişimlerle, insanlarımızın yarına daha umutla bakabilmesini umut ediyor ve bekliyoruz.

Geçtiğimiz yıl içerisinde tüm teşkilatımızla birlikte, şehrimizin el birliğiyle gelişmesi ve kalkınması için her alanda bir adım daha ileri götürebilmenin telaşı ve gayreti içinde olduk.” ifadelerini kullandı.

Altınöz, mesajının devamında şu ifadelere yer verdi:

“Hemşehrilerimizin bize verdiği sonsuz destek ve çalışmalarımızla, her geçen gün biraz daha artan ve ilk günkü heyecanı her zaman yaşayarak, aynı gayret ve çabayı fazlasıyla göstereceğimizden şüpheniz olmasın. 2018 yılı içerisinde vermiş olduğunuz destek ve güveni, yeni yılda da fazlasıyla sürdüreceğinizi biliyor ve inanıyoruz. Yeni yıla, yeni umutlarla ve yeni heyecanlarla giriyoruz. Bugüne kadar yaptığımız gibi ülkemizin büyümesi, ilerlemesi, dünyada güçlü ve saygın bir ülke olması için, en büyük değerimiz ve en büyük hazinemiz olan birlik ve beraberliğimizi muhafaza ederek, kardeşliğimizi bozmaya, yıpratmaya, çalışanlara karşı da hep birlikte göğüs gereceğiz.

Bu duygularla birlikte yeni yılın başta şehrimiz için, ülkemize, bütün insanlığa barış ve huzur getirmesini umut ediyor, mazlumun gözyaşının akmadığı, milletçe hepimizin yüreğini burkan acı hadiseler yaşanmamasını, refahın ve huzurun olduğu bir yıl olmasını diliyorum.” dedi.
Yorumlar (0)
15
az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74