ALTINÖZ'DEN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” nedeniyle kutlama mesajı yayınladı. AK Parti Karabük İ

banner73
Genel 09.01.2020, 10:22 09.01.2020, 10:22
29
ALTINÖZ'DEN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI
banner36

AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.

AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz mesajında, “Gazeteciliğin, insanlara haber ve bilgi akışı sağlamak gibi çok yönlü bir misyonu bulunmaktadır. Halkın gelişmelerden zamanında ve objektif bir şekilde haberdar olmasını sağlayan, gece gündüz demeden her türlü zor şartlarda çalışmayı ilke edinerek ve hiçbir zaman yılmadan, usanmadan görevlerini ifa eden gazetecilerimizi ve basın camiasını, toplum olarak her zaman takdir etmekteyiz.” ifadelerini kullandı.

Altınöz, mesajının devamında şunları kaydetti:

“Ülkemizin ve şehrimizin sorunlarını kamuoyuna aktaran ve sorunların çözümünde önerileriyle toplum mekanizmasının daha sağlıklı şekilde çalışmasına yardımcı olan, büyük bir gayretle çalışan fedakar gazetecilerimize Karabükümüze katkılarından ötürü teşekkürlerimi sunuyor, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum. Bugüne kadar görevlerini yaparken hayatlarını kaybeden basın çalışanlarını da rahmetle anıyorum."

Yorumlar (0)
8
açık
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74